Skocz do zawartości

Ikko OH10 Obsidian czy coś innego ?


Recommended Posts

Witajcie🙂 Mam pytanie w kwestii słuchawek dokanałowych.W tej chwili słucham na zestawie s10e+iBasso DC02 + iBasso IT01 i powiem szczerze że brzmi to już naprawdę fajnie ( dziękuję dla MobyDicka za wyjaśnienie ograniczeń wynikających z bluetooth) jednak taką mam naturę że jak coś nie jest na 100% to dalej szukam.Brakuje mi w tym zestawie większej przestrzeni i że tak to ujmę masywności pokreślonej dobrym basem.Słucham głównie metalu : death,black,progresywny,doom,ogólnie wszystko co w moim uznaniu jest na tyle dobre by to słuchać w tym gatunku,i konkretne podkreślenie mocy którą przekazuje ta muzyka jest jak dla mnie konieczne w poczuciu pełnej satysfakcji z jej słuchania. Szukam i natknąłem się na tytułowe słuchawki i jestem ciekaw czy za 2krotnie większa cenę w stosunku do iBasso dostanę to czego oczekuję, a może polecacie inny produkt? Konieczne też aby ta moc nie przysłaniała detali, nie zlewały się dźwięki, wszystko było czytelne i wyraźne a dźwięki nie waliły bezpośrednio punktowo w ucho lecz dawały poczucie " szerszego" rozmieszczenia.Dziekuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich forumowiczów🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...