Skocz do zawartości

Jaki sub


BartekA

Recommended Posts

Witajcie :) Od grudnia kompletuje moje audio w domu. Na ten moment mam Denon AVR-2600H do tego Monitor Audio Bronze 6 i Monitor Audio Bronze Center. Przyszedł czas na zakup subwofera. I tu pytanie do państwa. Im więcej czytam tym mniej wiem. Na początku był pomysł na W10 od MA. Później Klipsch R12SW. Przewinął się tez Polk HTS 12 oraz SVS 1000 w wersji zamkniętej.  Wofer w 70% do muzyki 30% filmy. A może jakieś inne pomysły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 minuty temu, BartekA napisał:

Dziś dostałem info z audio plaza Poznań że T5i jest szybszy i do muzyki lepszy. Kubakk co masz na myśli pisząc estetyczniejszy ?

Fajniej wygląda :D 

Szybki bas zatyka uszy , o ile nie masz nastu-lat to bierz , dla mnie lepszy jest taki "rozlazły" typu całe pomieszczenie się trzęsie i czujesz się jak w centrum akcji  ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria T jest lepsza do muzyki. Ale seria HT jest bardziej uniwersalna. Mam oba suby sprawdzone w domowych warunkach. HT jest zrobiona doskonale dla ludzi chcacych połączyć kino ze stereo. Bo gra kinowo w zamkniętej obudowie. Nawet deczko lepiej niż zamknięte SVS.

Seria T moim zdaniem jest typowa do stereo. Gra szybciej, konkretnie. Ale za to mniej głębiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...