Skocz do zawartości

Zestaw stereo z wifi, BT, obsługą Spotify. Budżet 1500 zł. Max do 2000 zł


rafmik

Recommended Posts

Hej
Chciałbym kupić zestaw stereo do odsłuchu muzyki. Głównie "jako lecące coś w tle". Słucham głównie muzyki klasycznej, jazz, blues, czasami elektronicznej.

Budżet jaki chciałbym wydać na zestaw to 1500 zł. Jednak w uzasadnionym przypadku mogę go zwiększyć do 2000 zł.

Co wybrać?
Interesuje mnie sprzęt z obsługą Wifi, Bluetooth, wsparciem dla Spotify (bezpośredniego, nie przez BT ze smartfona).

Wstępnie wybrałem:
- Onkyo CS-N575D (tutaj plus za wbudowanego Chromecasta)
- Yamaha Pianocraft MCR-N470D

Co byście mogli polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jakiej wielkości masz pomieszczenie? Bo prawdę mówiąc jesteś skazany na taką stacyjkę. Twoje oczekiwania względem sprzętu a ceny są dość wysokie. Zapewne chciałbyś żeby to jesczze jako tako grało. Jeżeli pomieszczenie jest do 12-15 metrów to możesz iść w tą Yamahę. Jeśli nie to musisz szukać używanego sprzętu. Onkyo 8250/Yamaha rn602 i do tego używanych kolumn jak tannoy M2. Mission m32i czy magnat quantum 503/673

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

O, to ja się nieśmiało podłączę, bo od kilku dni szukam podobnego sprzętu w podobnym zakresie cenowym. 

Również mały pokój, małe fundusze a duże wymagania. Przede wszystkim wifi (do stałego odtwarzania radia internetowego), przyzwoity dźwięk (uniwersalny- od progresywnego rocka przez hard rock, jazz do klasyki), miło by było, gdyby dało się podłączyć pod TV a jakby jeszcze miał odtwarzacz CD to może bym zaczęła słuchac swojej płytoteki.

Też myślę nad Yamaha Pianocraft MCR-N470D. Czy może lepiej YAMAHA R-N303D + Pure Acoustics NOVA 6 i ewentualnie rozszerzyć? 

Nie znam się kompletnie, dlatego przepraszam, jeśli głupoty piszę, ale mam mętlik w głowie. Myślałam, żeby osobno kupić amplituner i głośniki, ale wychodzi na to, że przy składaniu sprzętu jednak musiałabym wyprzedać pół mieszkania (byłby plus- mniej mebli-lepsza akustyka) i lepiej jednak wziąć miniwieżę, która śpiewa i tańczy?

Acha, i na liście moich priorytetów przyjemny dźwięk jest wyżej niż bas, którego wszyscy sąsiedzi będą zazdrościć ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...