Skocz do zawartości

Komputer włącza Amplituner Yamaha RX-d485


SK_

Recommended Posts

Cześć

Mój amplituner Yamaha RX-485D po sparowaniu go przez bluetooth z dwoma komputerami zachowuje się następująco.

Za każdym razem jeśli np muzyka gra z np spotify /youtub itp z jednego komputera a włączę drugi, sygnał przełącza się na ten nowo włączony laptop.

Jesli puszczam muzykę z telefonu, dzje się tak samo. Włączam komputer rozłącza mi bluetooth z tel. i łączy się z kompem.

Tak jak by wykrywał za każdym razem nowe źródło i się z nim łączył. 

Jeśli jest wyłączony Amplituner to przy włączeniu komputera amplituner się włącza niezależnie czy tego chcę czy nie.

Moje pytanie jest czy mogę to w jakiś sposób ustawić ? Przyznam że jest to dośc irytujące i wydaje mi się że to nie tak powinno działac. Z góry dziękuje za podpowiedzi jak to ustawić .

Edytowano przez SK_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawianie się na nowe źródło bt to normalne. I tak powinno być. Skoro nie chcesz sparować nowego urządzenia z amplitunerem to p co w nim włączone bt? Prawda?

Druga sprawa to włączanie. Amplituner na pewno nie włącza się przez sam bt. Gdyż on nie ma takiej kontroli.

Więc

1. Sprzęt jest sporty kablem HDMI

2. Albo w komputerze masz ustawione auto włączanie z systemem Spotify i to on włącza yanahe

3. Albo robi to jakaś inna aplikacja.

Pozdrawiam

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Przestawianie się na nowe źródło bt to normalne. I tak powinno być. 

A czemu nie dzieje się tak z telefonami ? - dla mnie nie jest to normalne. Mam sparowane 3 telefony z ampli i żaden w ten sposób się nie zachowuje a BT jest

 

czas na nich włączony. Czyli gdy wejdę do domu z telefonem to nie rozłącza mi np: youtuba puszczanego przez moja dziewczynę w domu z drugiego telefonu ?

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Skoro nie chcesz sparować nowego urządzenia z amplitunerem to p co w nim włączone bt? Prawda?

Mam porostu włączone w kompach żeby za każdym razem nie włączać BT jak chce pościć muzykę z kompa. Wydawało mi sie to normalne,ze BT jest wlaczone.

1 godzinę temu, S4Home napisał:

1. Sprzęt jest sporty kablem HDMI

Nie jest z niczym spiety poprzez HDMI

1 godzinę temu, S4Home napisał:

2. Albo w komputerze masz ustawione auto włączanie z systemem Spotify i to on włącza yanahe

3. Albo robi to jakaś inna aplikacja.

sprawdzę Spotify i inne apki moze coś tam jest pustawiane :)

 

Dzięki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...