Skocz do zawartości

Yamaha RX-V685 i Magnat Supeme Monitor 2002


Tomashek72

Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar zakupić kpl. jak w temacie. Sprzęt będzie służył nam do słuchania różnej muzyki, radia i oglądania filmów i tv, 

  W zasadzie amplituner ma wszystko co niezbędne dla mnie na początku.

Wejście Phono do gramofonu,usb,  wi fi, bluetooth, radio internetowe, wejścia  i wyjścia HDMI i odpowiednią moc itd.

Mam tylko dylemat czy aby na pewno kolumny Magnat Supreme Monitor 2002 na początek nagłośnienia mojego salonu ( ok. 32 m.kw) wystarczą?

Z czasem mam zamiar rozbudować kino w kolejne głośniki w/w firmy. Ale póki co budżet jest jaki jest :)

Raczej wolałbym kupić wszystko nowe, choć nie wykluczam sprzętu z drugiej ręki.

Dziękuję za wszelakie sugestie, podpowiedzi i ewentualnie kontakty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tylko na pytanie czy wystarczą. Reszte podpowiedza koledzy po fachu.

Tak wystarcza mam dokładnie te same kolumny ale u mnie grają pod wzmacniaczem stereo i przy moich 33 m2 potrafią zagrać jak na moje ucho ładnie, a jeśli będziesz chciał nimi zrobić małą domowa dyskotekę też spokojnie wystarcza na tych metrach. Ale radzę ich posłuchać mają naprawdę spory bas i niekiedy trzeba trochę go odciąć bo jest go sporo, o miejscu nie wspomnę bo wiadomo są do dość spore pudła.  Tylko mówię u mnie na razie grają na wzmacniaczu stereo pod amplitunerem może być gorzej jeśli chodzi o muzyke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem mocy na pewno wystarcza. Pod kątem jakości to już zależy czego oczekujesz. To wielkie paczki generujące tak samo wielkie dźwięk. Basowy. Konkretny. Góra jest delikatna, łagodna. Biorąc pod uwagę cenę do jakości to świetne paczki kinowe. Mało jednak u nas popularne że względu na marketing pylona.

Pamiętaj że posiadanie nawet tak dużych paczek nie znaczy że w komplecie ma się nie znałeśc sub 302a.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...