Skocz do zawartości

Instrukcja PL do Onkyo TX-NR 838


rd168

Recommended Posts

22 godziny temu, Stolarz napisał:

Faktycznie. Nie znalazłem instrukcji pl dla tego sprzętu.

To tylko Onkyo takie jest, że nie mają online manualów w różnych językach? Denon ma.

Żaden nie ma albo mieć nie powinien. To zabezpieczenie przeciw ściąganiu elektroniki z zachodu. Denon ma bo może lepiej "pilnuje" ceny. Chociaż patrząc na 2400 to raczej nie.

12 godzin temu, rd168 napisał:

Sprzęt używanu kupiłem , neta przeszukałem i nic nie znalazłem.

Jak myślicie -jak napiszę do Onkyo (ewentualnie podpowiedź do kogo się zwrócić) to udostępnią?

Nie ma szans. Onkyo Europa odeśle cię do dystrybutora a ten albo nie odpiszę albo odpiszę że nie.zapros kogoś na piwerko co zna angielski i dacie radę. To nie księżycowy sojus 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, S4Home napisał:

Żaden nie ma albo mieć nie powinien. To zabezpieczenie przeciw ściąganiu elektroniki z zachodu. Denon ma bo może lepiej "pilnuje" ceny. Chociaż patrząc na 2400 to raczej nie.

Nie ma szans. Onkyo Europa odeśle cię do dystrybutora a ten albo nie odpiszę albo odpiszę że nie.zapros kogoś na piwerko co zna angielski i dacie radę. To nie księżycowy sojus 

Myślałem , że znajdzie się jakiś użytkownik tego modelu lub podobnego i ma sprzęt zakupiony w PL z instrukcją .Poprosiłbym wtedy o skserowanie i przesłanie-oczywiście odpłatnie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...