Skocz do zawartości

Telewizor 75 cali


Darek Zuk

Recommended Posts

nie wiem co ostatecznie wybierze kolega, ale my zdecydujemy się na 90% na Sony o którym piszesz, braliśmy go pod uwagę, a Twoje argumenty nas w tym utwierdziły!
Powiem tak jeśli ma być 65" to lepiej kupić 9005 bo praktycznie niczym aż tak się nie różni, więcej pamięci i eARC. Jeśli natomiast 75" to zdecydowanie 9505, właśnie te szerokie kąty widzenia gdzie już nie trzeba siedzieć na wprost aby była ładna czerń. Rok szybciej kupiłem Panasa 780E. i nie powiem też ładny obraz ale nie aż tak jak w Sony. Panas w sypialni wylądował 50". Aaa słysząc ostatnie problemy bo ktoś w Sony Centrum kupował to lepiej jakiś market z rodzaju Media Markt. Tam nie ma problemu z reklamacja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BaliGdynia napisał:
21 godzin temu, Marta Kopeć napisał:
nie wiem co ostatecznie wybierze kolega, ale my zdecydujemy się na 90% na Sony o którym piszesz, braliśmy go pod uwagę, a Twoje argumenty nas w tym utwierdziły!

Powiem tak jeśli ma być 65" to lepiej kupić 9005 bo praktycznie niczym aż tak się nie różni, więcej pamięci i eARC. Jeśli natomiast 75" to zdecydowanie 9505, właśnie te szerokie kąty widzenia gdzie już nie trzeba siedzieć na wprost aby była ładna czerń. Rok szybciej kupiłem Panasa 780E. i nie powiem też ładny obraz ale nie aż tak jak w Sony. Panas w sypialni wylądował 50". Aaa słysząc ostatnie problemy bo ktoś w Sony Centrum kupował to lepiej jakiś market z rodzaju Media Markt. Tam nie ma problemu z reklamacja.

Też mam 9005 i bardzo sobie chwalę. HDR powala na kolana i w grach i w filmach. Słabość to czerń, ale za to śpię spokojnie że nic się nie wypali. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2020 o 15:09, BaliGdynia napisał:
Dnia 9.03.2020 o 12:03, Marta Kopeć napisał:
nie wiem co ostatecznie wybierze kolega, ale my zdecydujemy się na 90% na Sony o którym piszesz, braliśmy go pod uwagę, a Twoje argumenty nas w tym utwierdziły!

Powiem tak jeśli ma być 65" to lepiej kupić 9005 bo praktycznie niczym aż tak się nie różni, więcej pamięci i eARC. Jeśli natomiast 75" to zdecydowanie 9505, właśnie te szerokie kąty widzenia gdzie już nie trzeba siedzieć na wprost aby była ładna czerń. Rok szybciej kupiłem Panasa 780E. i nie powiem też ładny obraz ale nie aż tak jak w Sony. Panas w sypialni wylądował 50". Aaa słysząc ostatnie problemy bo ktoś w Sony Centrum kupował to lepiej jakiś market z rodzaju Media Markt. Tam nie ma problemu z reklamacja.

To czemu nie napisałaś czegoś o tym 780E. Pytałem o Panasonica w tym wątku. Też biorę go pod uwagę... Jakoś mam sentyment do Panasonica i zawsze uważałem tą firmę w jakiś sposób za jednego z liderów jeśli chodzi o tv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Master_PiT napisał:

Przecież 3D to już przeżytek. Powstają jakieś produkcje jeszcze? Nie lepiej zainteresować się VR ?

Cały czas coś wychodzi na 3d.Mam bardzo duża kolekcję i chciałabym ją powiększać o ile uda kupić się taki tv(musi to być dobry  to dobry scren, jeśli się nie uda to kupię to Sony pewnie).Jesli chodzi czy to przeżytek czy to pewnie tak jest co nie zmienia faktu że ktoś może lubieć przeżytki 😁To jak z vintage audio. Dlaczego ludzie je kupują i słuchają? Bo je lubią i podoba im się to co mają do zaoferowania..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Od ładnych paru miesięcy jestem posiadaczem OLED-a Sony KD-65AF8, co mnie skłoniło do jego zakupu... głównie cena, w sklepie ciężko było porównać go z innymi. Wszystkie prezentowały się znakomicie!!! Obraz żyleta 4K, Dolby Vision, ogólnie w aspekcie wizji wszystko bardzo pięknie na 6+ :) Bardzo oryginalny i ciekawy zestaw głośniczków schowanych bezpośrednio za ekranem, co perfekcyjnie zespala obraz z dźwiękiem, ale... nie korzystam z tego :( mam kino od dźwięku tv to tylko obraz. Myślę, że w ogóle mało kto będzie z tego korzystał...

Minusy: brak Dolby Atmos, ograniczenia sygnałów na wyjściu HDMI (tylko baza dts, Dolby Digital), beznadziejnie działający Android 8.0, brak współpracy z iPhone.

Podobno ma się co nieco zmienić a propos globalnej aktualizacji (jeszcze nie dotarła do tego modelu)

Wniosek: Następnym razem kupuję zdecydowanie LG :)

Edytowano przez Radi73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki w takim razie za informację, miejmy nadzieję że wszystko co zawarte w tym wątku przyda się się grupie ludzi którzy będę stali przed wyborem takiej wielkości telewizora w podobnym budżecie..

Samsung qe75q70ra ma nową cenę 7999 co daje sporą różnicę do Sony 9505..

Sony 8596 85 cali ma sens?

Edytowano przez Darek Zuk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...