Skocz do zawartości
Johan

Yamaha R-N602

Recommended Posts

Sprzedam używany, w bardzo dobrym stanie amplituner Yamaha R-N602 z systemem MusicCast. Sprzęt zakupiony w 2016 roku, w 100 % sprawny, parametry można sprawdzić na każdej stronie z produktem.
Amplituner chroniony przez szybę, posiadam wszystkie dokumenty, oryginalny karton, pilot,(nosi normalne oznaki użytkowania) antenę, no i oczywiście instrukcję obsługi w j. polskim . Sprzęt bezawaryjny, nie sprawiający żadnych problemów. Jedynym, minusem jest uszkodzone wejście analogowe fm, ale to w niczym nie przeszkadza ponieważ wszystkie stacje są w internecie.
Niestety nie wysyłam więc proszę o kontakt e-mailowy i odbiór osobisty więc jest to oferta dla klientów z Krakowa i okolic.
Zainteresowanych proszę okontakt.

Napisano (edytowany)

Odnośnie uszkodzonego wejścia anteny fm. Otóż przy wyjmowaniu kabla fm wyciągłem również i bolec sygnałowy. W zasadzie nigdy nie używałem analogowego radia więc nie przyszlo mi do głowy, aby korzystać z gwarancji i grzebać w środku. Można wymienić sobie gniazdo lub tak zmodernizować ( nie jest to problem) wtyczkę, aby wszystko działało jak trzeba. Dla zainteresowanych przesyłam zdjęcie z tyłu amplitunera.

DSC_0005.JPG

Edytowano przez RoRo
Niepotrzebne cytowanie poprzedniego postu.