Skocz do zawartości

Nowy NAD 326


Recommended Posts

Wszyscy mówią. NAD fajnie gra ale brzydal. Też się zdenerwowałem. Tydzień po zakupie mój 326 wygląda tak. A firmę ukarałem za wygląd swoim logo. Hahah. Jeszcze nieskończony. Docelowo gałki potencjometeów już wyrabia tokarz z mosiądzu. Zostały jeszcze napisy. Narazie szablony i likwidacja lub zmniejszenie światła niebieskiego. Faza testów i eksperymentów. Co sądzicie koledzy?

20200226_161245.jpg

20200226_161327.jpg

 

IMG-20200226-WA0057.jpeg

Hahahaaha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Audio disease napisał:

Co sądzicie koledzy?

Kwestia gustu. Wg mnie może być ale ... trąci trochę protezą i te niebieskie diody ... będą Ci inputowały, że dźwięk jest chłodny, ostry, cyfrowy i kto wie co jeszcze ale kto co lubi. Jak wolisz ciepły, analogowy z ładniejszym basem to daj czerwone albo chociaż pomarańczowe ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MariuszZ napisał:

Kwestia gustu. Wg mnie może być ale ... trąci trochę protezą i te niebieskie diody ... będą Ci inputowały, że dźwięk jest chłodny, ostry, cyfrowy i kto wie co jeszcze ale kto co lubi. Jak wolisz ciepły, analogowy z ładniejszym basem to daj czerwone albo chociaż pomarańczowe ;) 

Niebieskie diody bedą odłączone Mariusz. Ale proteza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tomek4446 napisał:

Widzę , że poszedłeś w design trochę Advance Acoustic a także starych Sansui czy Pioneerów. Zgaś te światełka i będzie super :) 

Tomek, racze Ciirkle Audio jak może widziałeś. Chłopaki z PL robią klocki ze szkła po 10.000 zł. Piekne. Np A-100.

Przed chwilą, Audio disease napisał:

Tomek, racze Ciirkle Audio jak może widziałeś. Chłopaki z PL robią klocki ze szkła po 10.000 zł. Piekne. Np A-100.

 

Screenshot_20200227-182447_Chrome.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Audio disease napisał:

racze Ciirkle Audio jak może widziałeś.

Nie znam firmy / ale WBA do niedawna też mi nic nie mówiło :) / , przyjrzę się , dzięki za info , każde takie zwrócenie uwagi na rodzimą twórczość jest cenne. Nad jest faktycznie , po za normami dobrego smaku / mam Nada 3100 , miałem końcówkę 2100/ , fajnie Ci wyszło przeobrażenie tego brzydala , gratuluję pomysłu i wykonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tomek4446 napisał:

Nie znam firmy / ale WBA do niedawna też mi nic nie mówiło :) / , przyjrzę się , dzięki za info , każde takie zwrócenie uwagi na rodzimą twórczość jest cenne. Nad jest faktycznie , po za normami dobrego smaku / mam Nada 3100 , miałem końcówkę 2100/ , fajnie Ci wyszło przeobrażenie tego brzydala , gratuluję pomysłu i wykonania.

Uff jak miło usłyszeć takie słowa. Bo Mariusz Z mnie zmiażdzył i już mi było smutno a ja pisałem, że projekt jest  w fazie testów i jeszczcze nie skończony. Dziękuję za te słowa otuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomek4446 napisał:

@MariuszZ robi hi - end i nie będzie gadał z maluczkimi :) I ma rację ! A po cichu z pewnością kombinuje gdzie wcisnąć te niebieskie diody w Swojego lampowca :) Prawda Mariusz ? 

Panowie. Przedstawiłem nieskończoną wersję roboczą. Spokojnie. Puszczę foto efekt końcowy. Dajcie mi szansę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek4446 napisał:

Prawda Mariusz ? 

No jasne. Diody mniej ale natchnął mnie kolega na modyfikację panelu mojego wzmaka. Nawet dziś oglądałem ceny w mudaszopie 😉 wymyśliłem panel z wyfrezowanym otworem dużym by było lampy widać przez dziurę. Może nawet jakąś elegancką przeźroczystą pleksi dałoby się w tą dziurę wcisnąć i byłby czad. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

Dla mnie już jesteś prawdziwym audiofilem , bo chce Ci się coś zmieniać , dołączyłeś do pewnego klubu i możesz być dumny.

Dzięki Tomek. Już poczułem się lepiej haha. Czy ktoś z kolegów orientuje się jak w porównaniu do NADa dzwiękowo wypada Vincent 236 lub 237?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MariuszZ napisał:

Nawet dziś oglądałem ceny w mudaszopie 😉 wymyśliłem panel z wyfrezowanym otworem dużym by było lampy widać przez dziurę.

Modushop robił mi obudowę do listwy. Wykonanie pierwsza klasa, ale musisz naprawdę konkretnie rozrysować wszystko , i doprecyzować do ostatniego szczegółu. Zdarzają im się pomyłki / miałem przesunięcie otworów w podkładce z pleksi/ ale reagują błyskawicznie i bez problemu poprawiają. Mariusz , rozmawiałem z właścicielem Modushop , mają obudowy z pomyłek i powiedział , że można spokojnie jakąś dopasować do własnego projektu. Na zdjęciu frezowanie made in Modushop i ........moje zużycie prądu :) 

14 minut temu, Audio disease napisał:

Czy ktoś z kolegów orientuje się jak w porównaniu do NADa dzwiękowo wypada Vincent 236 lub 237?

Tego nie wiem, ale wiem jak się ma NAD 3100 do Vincenta SA-31 +SP-331 ,bo miałem ten sprzęt jednocześnie ........NAD został u mnie :)  

IMG_0806.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...