Skocz do zawartości

pioneer vsx-933 trzaski


Recommended Posts

Posiadam pioneer VSX-933 , pojawił się problem związany z dźwiękiem ( trzaski ) frontowe kolumny.

Podczas przełączania systemu dźwiękowych z zwykłego stero na system 5,1 są słyszalne zakłócenia trzaski w kolumnach frontowych.

Usterka była naprawiana w serwisie pionnera w Gdyni. VSX- 933 był testowany i nie znaleziono przyczyny ale wymieniono cześć odpowiedzialną za te zakłócenia (blok DSP ).

Po dwóch dniach użytkowania VSX-933 zakłócenia trzaski pojawiły się ponownie. Podaję tutaj link do filmiku 

te problemy występują dekodery nc+, cyfrowy polsat. 

Czy ktoś się spotkał z ty problemem?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiły się przeskoki audio na ułamek sekundy co kilkanaście sekund- Onkyo 606. Okazało się, że przyczyną był poluzowany kabel optyczny - skrzynka była ruszana z miejsca, kabel się naciągnął i lekko wyszedł z gniazda. Także ten, ja również polecam sprawdzenie/wymianę kabla :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te trzaski są w przednich kolumnach 

amplituner był w naprawie i wymieniono blok DSP . Serwis wie że trzaski ponownie się pojawiły . Mam obserwować potrzebują więcej danych .

Jak dla mnie to amplituner jest wadliwy . na jakiej podstawie mam go oddać ? 

Serwis mając go u siebie nie znalazł usterki i trzaski nie wystąpiły 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...