Skocz do zawartości

Tidal - zamknięcie i ponowne założenie konta Tidal.


70rr0

Recommended Posts

Hej, mam taką sprawę - kupiłem sprzęt grający Yamahy i, jak wiadomo, wraz z nim otrzymałem 3-miesięczny voucher na Tidal HiFi. Nie ukrywam, że był to dla mnie spory dodatkowy plus i argument za Yamahą przy wyborze. Niestety po zakupie okazało się - i tu informacja dla innych - że ten Voucher można wykorzystać tylko przy założeniu nowego konta. Nie urządza mnie to, bo od dawna jestem subskrybentem zwykłego Tidala za 2 dychy miesięcznie. 

I tutaj pytanie, może ktoś ma takie doświadczenie i wiedzę - czy można po prostu zamknąć swoje konto Tidal pod koniec miesiąca rozliczeniowego i otworzyć nowe na te same dane (mail oczywiście mogę zmienić, ale nr karty płatniczej będzie ten sam)? Będę wdzięczny za info. 

i drugi pytanie czy ta różnica między zwykłym a HiFi Tidalem jest wyraźnie odczuwalna dla przeciętnego słuchacza?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak zmienisz email, karta płatnicza może być ta sama.

A co do różnicy między zwykłym a hifi to nie wiem bo nie miałem nigdy 'zwykłego' Tidala. Ale używam spotify, które ma pewnie taka samą jakość jak 'zwykły' Tidal. Generalnie słucham Tidal hi-fi ale zdarza się że na spotfiy niektóre nagrania brzmią ładniej. Może Spotify ma lepszą technologię do niższych rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Nie próbowałem zamknąć konta Tidal i ponownie go zarejestrować. Spróbuj zarejestrować nowe konto przy użyciu nowego adresu e-mail i nowej karty kredytowej.

Co do drugiego pytania, jak dla mnie, Tidal Premium i Tidal HiFi brzmią zupełnie inaczej. Tidal HiFi brzmi o wiele bardziej autentycznie i nieco głośniej niż Tidal Premium. Wolę pobierać utwory Tidal HiFi i zapisywać je jako pliki offline za pomocą mojego AudFree Tidal Music Converter dla komputerów Mac. Aby nie stracić żadnej muzyki Tidal po anulowaniu subskrypcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Annie19940912@gmail.com

Wydaje się to niemożliwe, ponieważ mogłoby być dostępne dla nowych użytkowników. Możesz jednak zadzwonić do pomocy technicznej Tidal, aby uzyskać dalszą pomoc, aby sprawdzić, czy dobrze jest uzyskać kolejną 3-miesięczną subskrypcję Tidal HiFi.

Poza tym, jeśli chodzi o jakość, do odsłuchu Tidal HiFi i zwykłego audio trzeba użyć high-endowego urządzenia, żeby usłyszeć różnicę. Zwykli użytkownicy nie mogą ich odróżnić. Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz uzyskać Tidal HiFi na zawsze za darmo, możesz skorzystać z DRmare Tidal Music Downloader, aby ci pomóc.

Może pobierać i konwertować muzykę Tidal HiFi na pliki lokalne i przechowywać je na komputerze lub przesyłać na inne urządzenia w celu odtwarzania. Mam nadzieję, że to jest pomocne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...