Skocz do zawartości

Yamaha AS1100 i Dynaudio evoke 30


Himling

Recommended Posts

Zapraszam do nas na odsłuchy, to dobra konfiguracja, jest szansa, że spodoba Ci się. Natomiast na miejscu w podobnym budżecie mamy przynajmniej kilkanaście innych propozycji, wszystko możesz w komfortowych warunkach odsłuchać. Zaufaj własnym odczuciom, to Tobie charakter grania musi się podobać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,czy mial ktos jakies doswiadczenie z taka konfiguracja ?? Uzywam teraz tannoy revolution xt 6f ale cos juz bym zmienil i zastanawiam sie nad tymi Dyna ,wiem ze najlepiej by bylo zrobic odsluch gdzies w sklepie ale nie mam takiej mozliwosci
A co generalnie brakuje, czego oczekujesz w brzmieniu, jaka muzyka, jakie pomieszczenie i jaka kasa do dyspozycji i co generalnie chcesz zmienić???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie to okolo 20 m2 ,slucham tak naprawde wszystko co mi w ucho wpadnie wiec im bardziej kolumna glosnikowa bedzie uniwersalna tym lepiej .obecnie nie da sie  nie uzywac pokretel od regulacji tonow bo generalnie wszystko jest przytlumione i zwyczajnie sluchanie meczy .W Norwegii Dynaudio nowe kosztuja okolo 12000 zł ,moge tez kupic Kef r7 kupione w lutym wiec nowe za okolo 8000 zl ale zastanawiam sie czy bedzie lepiej czy tylko kase wydam ;) generalnie to chcialbym wiedziec czy warto zmienic te tannoye

Edytowano przez Himling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko podjąłeś decyzję. :) Nie dałeś mi się wypowiedzieć ale to trudno.

17 godzin temu, Himling napisał:

.jakby mi ktos ucho zaslonil na niekorzysc tannoy ...

Co masz na myśli. rozwiń temat. To kolumny droższe kilku krotnie. A jednak Tannoy gra jasniej. Wiec co masz na myśli mówiąc "zasłonił"

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

Szybko podjąłeś decyzję. :) Nie dałeś mi się wypowiedzieć ale to trudno.

Co masz na myśli. rozwiń temat. To kolumny droższe kilku krotnie. A jednak Tannoy gra jasniej. Wiec co masz na myśli mówiąc "zasłonił"

Pozdrawiam

Mam na mysli to ze po stronie KEF slychac bylo np wyraznie i głosniej  dzwiek fortepienu w utworze Zacka Hemseya /Vengeance . Kef grał glosniej niz Tannoy i moze stad takie wrazenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...