Skocz do zawartości

Monitor Audio nowa seria BRONZE


S4Home

Recommended Posts

Dnia 28.05.2020 o 07:09, S4Home napisał:

Dokładnie, nie ma negatywnego zaskoczenia.

Nie są to ceny które były podawane na samym początku. Ale wiemy jaka jest sytuacja.

Bronze 100 mogą być świetnym wyborem w tej cenie. Szczególnie na te monitory czekam do testów.

Przede wszystkim to jako nowy na forum witam wszystkich serdecznie. A tak z ciekawości, jak wrażenia z odsłuchu tych MA Bronze 100? Jestem ciekaw jak im wyszła ta większa skrzynka i membrana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miałem Bronze 500 u siebie grały z NAD C368 i Yamachą rx-v485. Porównywałem z Oberon 7. Nie zachwyciły mnie. Po 3 dniach byłem zmęczony nimi i przebierałem nogami żeby wymienić na coś innego. 

Dali po 1 dniu poszły całkiem w odstawkę - za duży salon, za małe kolumny. Bronze grały dalej. 

Nie wiem czy dlatego że były nie wygrzane jeszcze - miałem je jako pierwszy (po 48h) czy po prostu ten typ tak ma. U mnie grały kolejne 3 dni niemal cały dzień - @S4Homeciekaw jestem czy zauważycie jakąś różnicę jak do was wrócą. 

Bas punktowy. I powiedział bym że po prostu grały. Nic mnie w nich nie zachwyciło. W obronach było bardziej słychać górę w Bronze trochę więcej basu ale jak mówię mnie on nie pasował. Zapamiętałem że stare Bronzy grały zupełnie inaczej. 

Teraz ciężko już mi się odnieść bo następne dostałem Fyne Audio F502 razem z Moon 240i i to była przepaść w jakości dźwięku. Ten zestaw od razu zachwycił. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, S4Home napisał:

W ogóle technika audio poszła do przodu.

No, co do tego to nie ma żadnych wątpliwości. Nowe materiały, nowe badania w dziedzinie fizyki, bardziej precyzyjne instrumenty pomiarowe, itd. 

Problem dzisiejszych czasów (a może nie tylko dzisiejszych) to to, że nawet jak produkt komuś nie wyjdzie, to i tak na siłę będzie go zachwalał. Dorobi do tego taki marketing, że wyjdzie z tego super produkt, który ludzie kupią ... ze wszystkimi jego problemami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...