Skocz do zawartości

Dvd manta


tomaszekp26

Recommended Posts

Witam ponownie!

Chcę sie dowiedzieć opini Państwa na temat jednej z części kina domowego jakim jest odtwarzacz dvd. Spotkałem sie z opiniami różnymi wśród których znalazła się tez jedna do której się najchętniej skłaniam. Otóż chcąc kupić dvd ja osobiście kieruję się zasadą że nie chce mieć problemu z kodekami i móc odczytywać wszystkie filmy. Idąc za tą regułą mam zamiar dokupić do mojego amplitunera ONKYO txsr506 odtwarzacz dvd firmy MANTA Empayor 051. Z tego co widziałem to w/w dvd posiada wyjścia na 5.1 i ma wszystko co należy żeby grać wszystko.
Jakie są Państwa opinie na temat powyższego pomysłu zakupu tegoż dvd ??? Jakie uwagi posiadacie Państwo, jako użytkownicy many ?

proszę o opinię i dziękuję
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Witam Ja tez wlasnie jestem zainteresowany kupnem Manty 051:) Slyszalem duzo dobrych opini, i pzrede wszystkim to ze chodza wszytskie Napisy, na moim obecnym Philipsie nie dzialaja napisy w niektoreych filmach, moze to wadliwa kompresja ale ni wydaje mi sie, dlatego bede je sprzedawal i biore sie za Mante:) Edytowano przez muzyczny_gość
używaj proszę funkcji "odpowiedz"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...