Skocz do zawartości

Dobor sprzętu domowego


Artur Czajczyński

Recommended Posts

Witam

Posiadam od okolo 30 lat pamietającego Pewex Technicsa SU-V45A. Kiedyś napedzał Altusy 110 a ja miałem 10 lat i bylo super. Kilka lat temu u znajomego posłuchalem jak graly Diora Polaris chyba 160 albo 180 na jakiejs Yamaszeee. Bardzo mi się podobało i nie robiąc odsluchu za stosunkowo niewielki pieniądz nabyłem z olxa Polarisy 200...  i smutek bo w moim odczuciu grają u mnie do dzis o wiele gorzej od Polarisy 180 kolegi... niewiem czy to wina kolumn czy Technicsa który u mnie napędza zestaw. Do rzeczy... Nie posiadam budżetu na wymiane kompletu ale choruję na Marantza i myślę mocno nad Pm 8005 ale na olx jest jeszcze KL Pearl Lite. Kupować w ciemno któryś z powyższych? (jeżeli tak to który). Jaka jest szansa że Polarisy które posiadam trochę ożyją? Nastepnie za kilka miesięcy może pomyślałbym o kolumnach może Tannoy (w grę wchodzą tylko podłogowe)... W dźwieku  ktoŕy generuje mój zestaw w tym momencie  brakuje mi klarowności, dynamiki a scena jakby... wgl się nie tworzy... Gatunkowo słucham dosłownie wszystkiego... Od czarnej typu DMX przez Limp bizkit przechodząc przez masę housowej muzuki ze sporymi ilościami vocalu ale i uwielbiam perkusję i stopę z utworów Dżemu czy Red Lips 🤣🤣🤣 Czy w pierwszej kolejnosci wymiana wzmacniacza to dobry krok i czy Marantz to wybór ktory bedzie mnie satysfakcjonował? Dodam że nie oszczędzam na kręceniu gałą i lubię gry to kręcenie nie zniekształca... Mam b. porządne audio w samochodzie i wydaje mi się że wiem co lubię. W samochodach nie nawidzę skrzyń z bass reflexem lubie szybkie doły..

Edytowano przez Artur Czajczyński
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...