Skocz do zawartości

Kino domowe Onkyo TX-NR696


Robert Lee

Recommended Posts

Witam .

Posiadam amplituner Onkyo TX-NR696 . Kolumny Klipsch RB 61 grające w stereo z Teac 500. Pokój 24 metry kwadratowe. Budując zestaw kina domowego chciałem użyć tych kolumn jako frontów. Czytając rózne artykuły i porady natrafiłem na stwierdzenie , że kolumny frontowe i kolumna centralna powinny być tej samej firmy i tej samej serii. Niestety to już nie produkowany model i ciężko dostać pozostałe kolumny.Mam pytanie do obeznanych w temacie kolegów czy można coś sensownego dobrać do tych kolumn które posiadam. Zastanawiałem się też nad kolumnami podłogowymi np. zestaw Monitor Audio 200 wraz z pozostałymi kolumnami z tej serii. Jednocześnie mam obawy żeby ewentualnie nowy zestaw nie był za głośny jak na pokój 24 m w bloku. Teraz Klipsch na 30 % mocy zapewnia dostateczną głośność. Zależy mi na czystosci dzwięku , a nie na przesywaniu szklanek w regale sąsiada. Muzyka jakiej słucham to heavy metal.

Proszę doświadczonych kolegów o pomoc.

Pozdrawiam Robert

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...