Skocz do zawartości

jakie glosniki?


Recommended Posts

witam.
szukam pomocy. jezeli chodzi o sprzet grajacy jego dobor i wogole to jestem zielony.
mam zamiar zamontowac 2 glosniki (150watt) po wzmacniacz (300watt)
problem polaga na tym ze nie wiem jakiej mocy glosniczki i wogole jakie..

co proponujecie.. mysle o czyms z allegro.
nie chce duzo kasy wydac.. ale chcialbym zeby sprzecik byl glosny i nie pierdzial.

myslalem o tym wzmacniaczu:
http://www.allegro.pl/item505994930_nowy_w...klep_gw_fv.html


wiem ze podobny temat juz jest.. ale nie chcialem juz tam mieszac.. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec. chce pod siedzenie (kufer) wstawic wzmacnacz i 2 glosniki. o mocy takiej zeby blo slychac nawet jak jest zamkniety.. i mysle ze 2x 120/150 watt glosniki starczy.. teraz tylko kwestia jakie i wzmcniach.. nie chce fortuny wydawac. nie wiem jak cenowo dobre glosniczki sie zaczynaja.. oczywiscie nie musi byc nic firmowego. maja poprostu byc dobre. jakies propozycje?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo skutera z głośnikami nie widziałem , głośniki potrzebują przestrzeni do grania - zupełnie miją się to z filozfią nagłośnienia..
Co odo wzmacniacza.. to po prostu prawie wzmacniacz .a jak wiesz prawie robi wielką różnicę
pozdrawiam
PS. Moze znajdz jakieś forum o skuterach i tam pomogą..tu obawiam się pomocy nie dostaniesz w tym akurat temacie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...