Skocz do zawartości

Słuchawki douszne/dokanałowe do 100 zeta


Recommended Posts

Hejka

Jak w temacie, szukam słuchawek do 100 zeta. Czego słucham? Bywa chillstep, ambient, radio. Czego oczekuję? Na pewno nie basu :) Szukam słuchawek zbalansowanych, takich jak moje obecne Xiaomki Pro HD, których kabelek trochę szwankuje przy podłączeniu z telefonem (wyłącza się mikro samo z siebie), no i sama jakość mikrofonu nie jest powalająca. Wcześniej miałem 2x SoundMagic PL12, które niestety już nie są produkowane :( Były nieco cieplejsze od xiaomków i tego mi troche brakowało, no ale przywykłem.

Propozycje? :)

P.S. Tak, czytałem posty wcześniej i jest tych słuchawek od cholery, ale znając życie większość z nich napiernicza basem, a ja tego nie potrzebuje i nie chce :) Mój ideał to SM PL12, RIP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Myślę że z tych słuchawek powinieneś być zadowolony: https://pl.aliexpress.com/item/32946838025.html

Graja jak przystało na słuchawki za kilkaset złotych, do tego mają wymienny kabel który można bez problemu dokupić. W komplecie dają dobrej jakości sztywne etui zamykane na zamek błyskawiczny. Na wyposażeniu dają tylko po jednej parze tipsów piankowych i silikonowych w średnim rozmiarze. Gdybyś potrzebował inny rozmiar trzeba będzie dokupić na własną rękę. Mają jednak dość wąską tulejkę w rozmiarze T100 .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają ciekawie tylko boje się, że podczas transportu słuchawka się wyrwie i zniknie :P

Skąd w ogóle je wytrzasnąłeś? Nie wyglądają w sumie jak jakieś dobre słuchawki (w sumie jack wygląda super tanio - w sensie końcówka wygląda jak kupiona i doczepiona ręcznie), ani firmy nie znam.

Edytowano przez 999Przemek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce musiał byś kupić od kogoś kto je wcześniej tam kupił :) . Przy darmowej wysyłce powinny dotrzeć w miesiąc z pełnym monitorowaniem i dostawą pocztową jako przesyłka polecona. Jeśli wybierzesz wysyłkę za 6 zł powinny dotrzeć w 2 tygodnie finalnie Pocztexem czyli firmy kurierskiej Poczty Polskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych słuchawkach są bardzo cienkie dysze i tipsy od słuchawek które miałeś będą się z nich zsuwały. Za to te które są na ich wyposażeniu są bardzo wygodne. Co też może być istotne, do tych słuchawek można bez większego problemu dokupić nowe obudowy i przetworniki, gdyby uległy jakiemuś uszkodzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...