Skocz do zawartości
Yasica

SANSUI AU-alpha 607MR

Recommended Posts

Witam,

Sprzedam z prywatnej kolekcji (nie jestem handlarzem)
Wzmacniacz - Integrę ; Sansui AU-Alpha 607MR

Wzmcniacz bez wad ukrytych, w bardzo dobrym minus stanie wizualnym ( lekkie obtarcia na bokach, oraz na gałce i jednym selektorze - dla zainteresowanych szczegółowe zdjecia na mejla)
w IDEALNYM stanie technicznym.

Wmacniacz zaraz po zakupie przeszedł pełen przegląd, regulację prądów, czyszczenie selektorów, regeneracje przekażników i najważniejsze czyszczenie głównego potencjometru oraz rownoważenie obu kanałów u bardzo cenionego i znającego markę od podszewki Pana Mariusza ( Marr, Bumpulump na forach ) majacy swoj kanał na Yotube (Hi Fi Surgery ) - który także jest miłośnikiem tej firmy
- dla zainteresowanych link na mejla.

Wzmacniacz oczywiscie na 100V

Dane techniczne :
https://audio-database.com/SANSUI/amp/au-alpha607mr-e.html

Sprzedaje z bolem serca, bo gra tak jak chciałem by grał ( naleciałość Triody lampowej, ale bez jej ułomności mocowej ) ponieważ nabyłem inny model, w kolorze czarnym pasujacy do reszty "klocków"

W moim posiadaniu od około roku, wczesniej dla ciekawskich posiadałem Sansui 907KX oraz Lampę na tzw " DIABEŁKACH"

Preferuję odbiór osobisty lub dowiezenie do umówionej odległosći w połowie drogi ze względu na dobro sprzętu.
Możliwość wystawienia na znanym portalu aukcyjnym z tym że cena bedzie powiększona o prowizję tego portalu.

Zapraszam do kontaktu, cena do negocjacji.

Więcej zdjeć na mejla dla zainteresowanych.

Pozdrawiam
Jacek

20191120_150800.jpg

20191120_151138.jpg