Skocz do zawartości

Subwoofer do 1300zł


Aandrzej

Recommended Posts

Witam ponownie,

pierwsze kroki w stronę kina już poczyniłem. Na pierwszy ogień poszedł zakup amplitunera av i dwóch kolumn frontowych polk s55e. Teraz przymierzam się do zakupu kolumny centralnej (poprzedni temat w którym poradziliście polk s35e) oraz subwoofera. W okazyjnej cenie znalazłem sub-a z zestawu tj. HTS 10 za 1300 zł. Pytanie czy w tej cenie można znaleźć coś lepszego? Fajnie jakby był dopasowany stylistycznie, ale jednak przedkładam brzmienie nad wygląd. Na tą chwilę zestaw stoi w pokoju ok.14 m2. I tu wydaje mi się że 10" membrana będzie aż nadto wystarczająca. W przyszłości jednak zestaw powędruje do większego pokoju i zastanawiam się czy lepiej teraz wziąć coś większego czy w przyszłości dokupić drugi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obecnego pokoju HTS-10 będzie ok, ale jeśli zamierzasz w przyszłości przenieść system do większego salonu, warto pomyśleć o czymś większym i mocniejszym. Spójrz na Klipsch R-112SW. To potężny i bardzo dobry klasowo subwoofer, trochę droższy, ale może warto przemyśleć.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...