Skocz do zawartości

salon 32mkw denonx2600+yam ns-f51+sub302a ??? czy to ma sens?


MarioLDZ

Recommended Posts

Witam

To mój pierwszy zestaw KD, więc mój wybór opieram na opiniach opisanych na tym forum.

Salon 32m kw, głównie tv , filmy i trochę muzyka.

Wymyśliłem taki zestaw: Denon AVR-X2600H DAB + Yamaha NS-F51 (lub Taga Harmony TAV-606) + Magnat 302A ???

Czy to fajnie zagra?

Koszt na tą chwilę 4700-5200 (w zależności które kolumny..)

Kupować  ??? Szukać dalej ???? Zamienić coś ???

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplituner jak najbardziej ok, ale kolumny Yamaha to nie jest dobry pomysł. Lepsza będzie Taga, ale jeśli zestaw będzie wykorzystywany także do odsłuchu muzyki, w założonym budżecie skup się na wyborze dobrego zestawu kolumn 5.0, a w przyszłości dokupisz sobie subwoofer (jest naprawdę niezbędny do dobrego kina). Tutaj moja propozycja to Pylon Audio Pearl 27 Set lub Wilson Raptor 7 Set
Magnat 302A nie obsłuży pomieszczenia 32 m2, musisz zastosować mocniejszy subwoofer.
Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie.

To słabe i mało wydajne kolumny.

Zdecydowanie lepiej zagrają Taga 606V3 czy Quadral 6650 a są tańsze.

nie ma sensu dobierać system bez subwoofera. Bo to ani kino ani stereo. Nie wiem skąd ten pomysł.

Magnat 302 obsłuży pomieszczenie 32m. Koledzy chyba go nie mieli o ile dobrze pamiętam. To subwoofer mocowo słaby ale pracujący w klasie AB jak znacznie droższe modele RELa. Jak 302A nie da rady to Klipsch R12SW też nie.

 

Zapraszam po wyceny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...