Skocz do zawartości

salon 32mkw denonx2600+yam ns-f51+sub302a ??? czy to ma sens?


MarioLDZ

Recommended Posts

Witam

To mój pierwszy zestaw KD, więc mój wybór opieram na opiniach opisanych na tym forum.

Salon 32m kw, głównie tv , filmy i trochę muzyka.

Wymyśliłem taki zestaw: Denon AVR-X2600H DAB + Yamaha NS-F51 (lub Taga Harmony TAV-606) + Magnat 302A ???

Czy to fajnie zagra?

Koszt na tą chwilę 4700-5200 (w zależności które kolumny..)

Kupować  ??? Szukać dalej ???? Zamienić coś ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym budżecie raczej wszystko będzie w miarę "ładnie" grało, ale czy ładnie dla Ciebie? Nikt z kryształowej kuli nie wywróży.

Z ampli Denon 2600, Onkyo 696, Yamaha 685. Z kolumn moze Heco Victa, Pylon Audio Perl, może Indiana Line, Elac, coś z Magnata... i tak można by pewnie jeszcze wymieniać.

Masz w ogóle jakieś preferencje jeżeli chodzi o brzmienie? jakieś doświadczenie do tej pory?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się takie standardy zrobiły, jeśli Onkyo to z Klipsch ale seria RP koniecznie, jeśli Denon to Heco lub Monitor Audio, jeśli natomiast Marantz to Dali itp, Klipsch jeśli chodzi o KD to świetnie wypada, temu da propozycje. Heco Aurora czy starsze Music Style to tu cena a jakość wygrywa, Monitor Audio moje faworyty, sam mam serie Silver to tu jest i wszytko, jakość , cena, moc i wygląd....ale to tylko moja opinia. Masz też Melodika kolumny czy Fine Audio jak i Pylon Audio. Tych ostatnio słuchałem i bardzo fajnie grają kolumny z Yamaha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bali, Nota nie zagra w takim pomieszczeniu ale Victa 701/702 to duże kolumny i wydajne. Są tanie bo nie są  to produkty ekskluzywnie wykonane, Ale mocy to im akurat nie brakuje. Serio.

Popatrzmy na porównanie setów cenowo

Heco Victa 702 vs Aurora 700. Oczywiscie też polecam ten drugi ale jeśli kolega nie może dołożyć? Cały set 5.1 Victy jest prawie w cenie frantów Aurory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...