Skocz do zawartości

Słuchawki wokółuszne bt do 500zł


Recommended Posts

Hej,

Szukam słuchawek jak w temacie. Kupiłem ostatnio ATH-ANC700BT i grały fajnie ale przy pauzie było słychać szum i piszczenie przez kilka sekund. ANC też pozostawiał wiele do życzenia. No i nie sprawdziłęm specyfikacji i okazało się że nie można było ich podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie. Wielkościowo były tak na styk. Niby nic nie uwierało ale mogły by być trochę większe. W rezultacie je zwróciłem.

Nie zależy mi na ANC. Może go wogóle nie być. Chciałbym mieć możliwość podłączenia do dwóch urządzeń. Z jednego leciała by muzyka a z drugiego mógłbym odbierać połączenia. Myślicie że znajdę coś w tej cenie co spełni te wymagania?

Edytowano przez skoczo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sporo słuchawek pozwala na podłączenie równoczesne do dwóch źródeł bezprzewodowo. Nie zawsze producenci piszą jednak o tym i to może utrudnić poszukiwania. Do tego są zwykle projektowane jako sprzęt outdorowy i z tego względu mają zwykle zredukowane wymiary. Dlatego może lepiej poszukać dobrych słuchawek przewodowych z wymiennym kablem i podłączenie do nich odbiornika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jak xDuoo XQ-23 mógłbyś zawiesić na króćcu jack tych słuchawek. Wiem że on pozwala na równoczesne podłączenie do dwóch źródeł bluetooth i jeszcze może być dodatkowo podłączony do trzeciego pod USB. Nie wiem jak jest z nowszą wersją xDuoo XQ-25.  Inna droższa opcja to Astell&Kern XB10. Ten na pewno obsługuje mulicasting. Lepiej zapowiada się Shanling Up4, tyle że nie wiem czy możesz go podłączyć do dwóch urządzeń przez bluetooth. Te obsługują aptX-HD. Na aliexpress widziałem coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/32900933184.html . Działa to dwukierunkowo i w obu kierunkach ma dawać możliwość podłączania dwóch urządzeń. Ma dawać radę napędzić słuchawki. Jak z tym jest, nie wiem.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...