Skocz do zawartości

FiiO M11 - warto?


kubikolos

Recommended Posts

Witam. Aktualnie posiadam FiiO X1, ale czuję, że brakuje jemu mocy i szukam czegoś lepszego, na dłużej. Z racji tego, że z mojego obecnego odtwarzacza byłem i w sumie nadal jestem zadowolony tak uważam, że już czas kupić coś lepszego, mocniejszego. FiiO uwielbiam jeśli chodzi o markę i dlatego przekonuje mnie coraz bardziej do siebie FiiO M11. Aktualnie używam tego odtwarzacza w połączeniu z Beyerdynamic DT 880 i 1990 Pro + pchełki na miasto KZ ED9. Szukam czegoś w cenie M11 jak nie samego M11, ale czy odczuję w ogóle znaczącą różnicę przesiadając się z X1? Wiem, że hardware'owo wszystko się różni między tymi dwoma DAP'ami. Posiadam również AirPods'y 2 więc czasami tego również słucham. Oczywiście moja poprzednia biblioteka zostanie przeniesiona z X1 na potencjalne M11 lub inny DAP a jest to w głównej mierze ciężka muzyka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Q21 napisał:

Różnica będzie ogromna na korzyść M11, na pewno warto, chyba że zainteresuje Cię jeszcze M15 Pro. Mamy jeden egzemplarz ex-demo, ale praktycznie fabryka, warto. 
Zapraszam na odsłuchy.

Właśnie teraz zobaczyłem nazwę i przypomniało mi się, że robiłem kiedyś u Was zakupy :D Jak sobie przypominam M15 Pro sporo droższa? Hmm.. Pro, które tutaj podesłałeś naprawdę kusi :D Te Beyerki myślisz ładnie będą współgrały? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Zwykle słucham muzyki podczas treningu, a do tego używam odtwarzacza audio o wysokiej rozdzielczości Fiio M11, jest to jeden z najlepszych odtwarzaczy audio, jakiego kiedykolwiek używałem, a jego łączność Bluetooth ułatwia mi podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. Tak, polecam Fiio M11, warto.

Edytowano przez Lucas Brown
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...