Skocz do zawartości

Rotel A12 + Pylon Audio Diamond Monitor


Recommended Posts

Moje pytanie o zestaw z tematu. Jak się ma to do siebie. Ciężko znaleźć mi salon, który oferowałby taki zestaw do odsłuchu. Pylony Diamond 25 miałem okazję posłuchać i to mi się podobało. Ponieważ do mojego 17 m salonu chyba lepszą opcją będzie monitor stąd pytanie. Rotel A 12 z mojego punktu widzenia najbardziej funkcjonalna integra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znajdziesz w Polsce salonu, w którym posłuchasz Pylon Audio i Rotel, dystrybutor blokuje dostęp urządzeń Rotel do salonów niezależnych. Ale jest to opcja dobra, połączenie optymalne. Ale i tak namawiam na posłuchanie przed ostateczną decyzją jeszcze kilku innych konfiguracji. Warto na pewno z Pylon Audio posłuchać Cambridge Audio CX, Audiolab 6000A, może bardzo ciekawy Magnat MR780.

Zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, S4Home napisał:

Dokładnie tak. Rotela mają tylko salony firmowe Yamahy.

Ale tez uważam że to połączenie jest odpowiednie i jak koledzy wyżej jeśli miałbym dawać alternatywę były by to Audiolab ale raczej 8300A i Magnat MR780.

Zapraszam po wyceny.

A jakie jest Wasze zdanie na połączenie HEGEL H90 do Pylon Audio Diamond Monitor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dynamiki. Mocnego grania. Lubisz separację instrumentów to jest ok.

Hegel gra sucho a swoją dynamiką mocą bo ma to w dużej ilości nadrabia. Rotel jest znacznie cieplejszy.

Rozumiem że Hegla polecili Ci w tym samym salonie co Rotela.

Może wyjdź poza to? NAD 375, Roksan K3 czy Atoll in 80SE.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

Jeśli szukasz dynamiki. Mocnego grania. Lubisz separację instrumentów to jest ok.

Hegel gra sucho a swoją dynamiką mocą bo ma to w dużej ilości nadrabia. Rotel jest znacznie cieplejszy.

Rozumiem że Hegla polecili Ci w tym samym salonie co Rotela.

Może wyjdź poza to? NAD 375, Roksan K3 czy Atoll in 80SE.

Pozdrawiam

Hegel wpadł mi do głowy w związku z funkcjami sieciowymi i ogólnie cieszącą się dobrą opinią w internetach. Zaplanowany mam odsłuch tych Pylonów z Musical Fidelity m3si, ale ten wzmacniacz trochę mnie ogranicza w sekcji cyfrowej. Hegel przekonuje mnie również swoją prostotą na tylnej ściance co jak myślę sugeruje sprzęt lepszej klasy. Myślę że gdyby Rotel A14 swoim gniazdem sieciowym oferował streaming sprawę miałbym jasną.  

Edytowano przez Krystian Forszpaniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

No to jeśli szukasz takiego kombo to NAD 368 + wbudowany BLUOS. I nie można mieć więcej. Komplet w jednym klocku.

M3si / Rotel i Hegel jeśli odsłuchasz to da ci dobry obraz ktory najbardziej pasuje do tych kolumn.

Jak widzisz NAD 368 z Pylon Audio Diamond Monitor? I jeszcze pytanie o BLUOS. Czy to dobrze funkcjonuje z tym NADEM bo spotkałem się z krytyczną opinią.

Edytowano przez Krystian Forszpaniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział bym że raczej dobrze. Zdarzają się chyba źle zainstalowane moduły. Bo też spotkałem się z tym że całe urządzenie wisi. Ale jak działa to działa dobrze. Dlatego kupując ewentualnie takie urządzenie warto je nabyć w sklepie z polską gwarancją gdzie wymienisz je od ręki. Ja nie jestem tego zwolennikiem ale to osobiście. Bo mi nie przeszkadza dokładanie kolejnych klocków. Więc pakowanie mikrusa za 2k do środka wzmacniacza mi jest po prostu nie potrzebne. Ale chcesz kombi i to kombi masz. Wieku klientów u nas to kupiło bo miało takie same potrzeby. Uważam że do pylona ten nad podejdzie. 

Zapraszam po wypożyczenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...