Skocz do zawartości

Onkyo TX-RZ 1100 Atmos


Hajfaj

Recommended Posts

Witam, poszukuję wzmacniacza do amplitunera z tytułu do stworzenia konfiguracji 7.1.4

Dwa górne głośniki przy tym amplitunerze muszą być napędzane dodatkowym wzmacniaczem. Szukam takiego z wejściem main in, żebym mógł sterować głośnością w ampli. Może być używany i najlepiej niedrogi, może ktoś coś poleci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mkk napisał:

Prościej będzie poszukać pod hasłem "końcówka mocy" :) ciekawe czy możesz fronty pod końcówkę podłączyć a ampli pod górę skonfigurować.....

Dziękuję, znalazłem kilka opcji. 

W tej chwili mam podłączone fronty do Onkyo a-9070, całość w konfiguracji 5.1, więc zapewne zadziała w ten sposób.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam, mam pilne pytanie, zastanawiam się nad zakupem wzmacniacza stereo i mam dylemat czy ktoś się orientuje czy jak zamiast głośników frontowych przez Onkyo, puszczę je przez zewnętrzny wzmacniacz stereo, to będę mógł skorzystać z końcówek mocy Onkyo do napędzenia tylnych kanałów, bo z uwagi na 9 końcówek do systemu 7.1.4 trzeba do tyłów dołożyć zewnętrzny wzmacniacz dla surrund back. A w taki sposób miałbym lepsze stereo i nie potrzebował kupować słabszego wzmacniacza na tyły. Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...