Skocz do zawartości

Kino do 8000 tys


Seba SQUADD

Recommended Posts

8 godzin temu, Seba SQUADD napisał:

Witam ja też mam wielką prośbe o pomoc z zakupem zestawu

Ampli plus Głośniki na 25 m2

jest tyle firm że sam nie wiem co wybrac moze mógł by mi ktoś pomóc

do muzyki i filmu ??

Oczywiście możemy pomóc w doborze odpowiedniej konfiguracji, ale potrzebujemy więcej informacji. Przede wszystkim jakie gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie, czy masz wymagania w kwestii budowy, kolorystyki kolumn.

Upraszczając, jeśli szukasz dobrego i uniwersalnego zestawu, zbudowałbym go na bazie amplitunera Onkyo TX-NR696 lub Denon AVR-X2600H. Obydwa urządzenia to nowoczesne amplitunery, Onkyo lepiej sprawdzi się w kinie domowy, Denon oferuje bardziej ciepłe, plastyczne i dociążone brzmienie. W kwestii kolumn spójrz na Heco Aurora 700 Set lub Polk Audio S55E Set. Heco będzie świetnym uzupełnieniem elektroniki Onkyo, Polk Audio dobrze sprawdzi się w połączeniu z Denon. Do Denon warto jeszcze rozważyć (szczególnie jeśli duży nacisk kładziesz na kino domowe) Klipsch R-620 Set.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście atrakcyjne, indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że koledze jednak chodzi o 8000 zł. Za 8 milionów nie polecę bo nie wiem.

W tej cenie to standardowy wybór.

Jeśli lubisz a analityczbe granie z efektami i przestrzenią to denon x2600 z monitor audio bronze 6, magnat signature 507. 

A jeśli lubisz cieplejszy łagodniejszy dźwięk to Yamaha 685 albo Onkyo 696 z elac f6.2 albo heco aurora 700

Oczywiście w każdym secie myślę o zestawie 5.1

Zapraszam po wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...