Skocz do zawartości

Denon AVR X2400h - setup bez TV


Mateusz86PL

Recommended Posts

Słuchajcie, kupiłem 1.5 roku temu Denon AVR X2400h z głośnikami Jamo. Wszystko extra, super brzmienie itp. Problem jest taki, że obecnie nie mam telewizora ani monitora do laptopa. 

Pytanie - jak skonfigurować to??? Jak np. wpisać hasło WIFI do Denona skoro nie mam TV, czyli nie mam ekranu do ustawień??? Jest to w ogóle możliwe? NIGDZIE nie znalazłem info na ten temat. 

Edytowano przez Mateusz86PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwsze pytanie które powinno paść. Amplituner do kina bez obrazu.
Aplikacją tego nie zrobisz bo najpierw trzeba go podłączyć do neta.
Bali jesteś pewien że ten model ma menu na urządzeniu a nie "on screen" menu? Bo ja nie pamiętam.
Patrząc na moje urządzenia czyli avr-x3200w / avr-x6200w / avr-x4400h to tak miałem. Na tv w języku polskim a na wyświetlaczu j.ang. szczegółów nie pamiętam czy wszytko było ale tak jak mówię co za problem HDMI kabel i pod tv podłączyć czy generalnie wzmacniacz zamiast tego Amp AV.
Słuchajcie, kupiłem 1.5 roku temu Denon AVR X2400h z głośnikami Jamo. Wszystko extra, super brzmienie itp. Problem jest taki, że obecnie nie mam telewizora ani monitora do laptopa. 
Pytanie - jak skonfigurować to??? Jak np. wpisać hasło WIFI do Denona skoro nie mam TV, czyli nie mam ekranu do ustawień??? Jest to w ogóle możliwe? NIGDZIE nie znalazłem info na ten temat. 
Nigdzie nie ma info, no cóż nikt chyba nie pomyślał z konstruktorów, że ktoś na świecie się znajdzie taki mądry (czyli Ty) i będzie chciał używać Amp AV bez tv do muzyki samej. 1.5 roku generalnie i teraz zachowało się grzebać w Menu szacun. To co nagle coś źle gra skoro do tej pory super dźwięk był???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przeprowadzilem sie i poki co nie mam TV, poza tym generalnie bardzo rzadko oglądam TV. A amplitunera przeważnie używam do słuchania - wbudowane Spotify, internetowe radio itp. Menu w języku ang. jest, ale jak klikam setup na pilocie to te menu jest tak ubogie, że nic tam nie wskóram. OK, czyli muszę jakiś monitor skombinować? Chyba nie ma innej opcji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inną radę. Skoro ten amp służy Ci przede wszystkim do słuchania muzyki to go po prostu sprzedaj. Kupiłeś amp AV do stereo, do tego 2 kolumny jamo, które moim zdaniem do stereo też są takie sobie. Najprostszym sposobem jest sprzedać cały zestaw i kupić coś fajnego do słuchania muzyki. Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamo mam 5.0, muzyki słucha mi się na tym sprzęcie świetnie. A TV mam w planach kupić oczywiście i od czasu do czasu film w 4K zapuścić. Nie inaczej. No nic, pożyczę jakiś monitor i skonfiguruję Denona. Pewnie producent wyszedł z założenia, że bez TV ten amp jest bezużyteczny:) Ale spokojnie, docelowo chcę jakies 65 cali kupić, bo obecnie  biała ściana:) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...