Skocz do zawartości

Zestaw stereo do salonu 25m2


Sylwester

Recommended Posts

Witam

Pewnie tak jak wszyscy na tym forum jakiś czas temu usłyszałem muzykę na dobrym sprzęcie. I spodobało mi się.  I teraz poszukuję, czytam forum i porady.  Wiem, że powiecie, że takiego sprzętu nie powinno kupować się w ciemno, ale jest ciężko bo mieszkam w w mieście, w którym są ograniczone możliwości odsłuchowe. Pewnie pojadę gdzieś posłuchać, ale trzeba mieć jakieś typy, szukać czegoś konkretnego. Słucham głównie muzyki rockowej.

Salon ma ok 25m2. Odległość między kolumnami 2,7. Budżet to ok. 10000-12000 zł, wzmacniacz + kolumny. Sprzęt może być z drugiej ręki, używany i lepszej klasy.

Przeglądam sprzęt na olx. Podobają mi się np. Sonus Faber: https://www.olx.pl/oferta/zestaw-hi-fi-cambridge-cxa80-cxc-kolumny-sonus-faber-2-5-CID99-IDBPafy.html

Czytałem o ELAC FS 267, HECO CELAN GT 702. Ale jaki wzmacniacz? I budżet będzie niestety większy, tzn będę musiał zakupy rozłożyć w czasie. Najpierw kolumny a potem nie wiadomo kiedy wzmacniacz, ale ok, taki wariant do zaakceptowania.

Problemem jest także miejsce na kolumny - jest go niewiele (ok. 55cm). Czyli kolumny wąskie, taki zestaw "mały, ale wariat". 🙂

Proszę o sugestie, porady. 

Pozdrawiam

 

Miejsce kolumny.jpg

Edytowano przez Sylwester Stawarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W muzyce rockowej świetnie sprawdza się Kef R900, które są w chwili obecnej w świetnej cenie. Atoll in100 Signature lub Cambridge Audio cxa81 spokojnie sobie z nimi poradzą. Alternatywą może być zestaw Piega Classic 7 w połączeniu ze wzmacniaczem Audiolab 6000a.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny lub umówienia się na odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...