Skocz do zawartości

Denon x2600h menu serwisowe


e_tomi

Recommended Posts

Witam.

Wymieniłem dzisiaj dekoder ze starego boxa na 4k ultrabox. Po podłączeniu do wejścia 1 cbl/sat wyświetla mi napis: "Zawartość ta nie może zostać wyświetlona gdyż twój tv nie obsługuje HDCP 2.2". Gdzieś tam doczytałem, że można to zmienić ustawieniami w menu serwisowym, ale nie wiem jak wejść do tego menu. Dla x1400/x2400 jest to wciśnięcie PRESET CH- oraz ZONE 2 SOURCE na 3 sek. Zna ktoś może kombinacje przycisków dla x2600?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tv jest 4k czy FullHD tylko? Ja miałem kiedyś podobny problem, w menu Amp AV przesyłanie z auto miałem na 4k ustawione i cos kiedyś sprawdzałem na FullHD tv i zero obrazu było.
Factory reset:
Turn off the power using [http://manuals] .

Press [http://manuals] while simultaneously pressing TUNER PRESET CH + and TUNER PRESET CH –.

Remove your fingers from the two buttons when “Initialized” appears on the display.

Before returning the settings to the default settings, use the “Save & Load” function from the menu to save and restore the details of various settings configured on the unit.link

You can also reset all settings to the factory defaults using “Reset” - “All Settings” in the menu.link

Factory menu:
Press and hold the main unit’s ZONE2 SOURCE and STATUS at the same time for at least 3 seconds.
Wszytko w instrukcji jest tylko trzeba poświęcić 2min na poszukanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam kolejny problem. Po tych zmianach i po zabawach w ustawieniach nie mam dźwięku z TV (netflix, telewizja naziemna). Wcześniej jak włączałem Netflixa to AVR automatycznie przełączał się na TV AUDIO. Kabelki bez zmian. Jedynie co się zmieniło to dekoder, ustawienia z postu wyżej i zmieniałem ustawienia w sekcji Video, ale teraz już nie mogę wrócić do stanu sprzed zabawy. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ustawienia HDCP powinny być zmienione na dekoderze a nie na amplitunerze.

Telewizor zapewne jest Full HD stąd ten problem.

Dokładnie to samo jest przy podłączaniu FBOX ATV od Fergusona. Ale tam zmienia się to na urzadzeniu. A amplituner nadal jest ustawiony na nowszy protokół. Wszystko śmiga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dnia 24.03.2020 o 07:24, S4Home napisał:

Możesz ustawić wyłączanie wspólne albo włączanie wspólne albo jedno i drugie.

Ja nie zawsze chce żeby z dekoderem uruchamiał się amplituner. Dla mnie to na przykład ważne.

 

Witam. 

Spotkał mnie opisywany wyżej problem i zaraz będę próbował waszych rozwiązań. Ale widzę że ostatnio podane rozwiązanie, jak i to przez kabel optyczny uniemożliwiają wyświetlanie menu amplitunera podczas oglądania tv. Trzeba zmienić wejście HDMI na TV. A próbował ktoś konwerterów Hdcp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam 

A czy może ktoś wie jak wejść w menu servisowe w moim amplitunerze denon avc-x3700h, sprawa wygląda następująco, podczas łączenia się z amplitunerem przez telefon

wyłączył się ampituner - brak zasilania. Po włączeniu dźwięk sam się podgłaszał na maxa, wykonałem wiec reset z ustawień (reset przyciskami też), naprawił się ten problem natomiast pojawił się nowy problem, ampiltuner nie łączy się z internetem w żaden sposób, kabel -wifi, bluetooth. Tak jakby było to wyłączone zupełnie, dzwoniłem na serwis Horna powiedzieli, że mogło dojść do uszkodzenia kości pamięci, ale wszystko po za ty działa wiec może da się to włączyć poprzez ustawienia servisowe co Wy na to ??

Amplituner ma 2 tygodnie dopiero kupiony.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robione testowane na 2 różnych ruterach, wifi - 2różne kabele podłączony do laptopa, żeby upewnić się że działa, po prostu nie wykrywa nic. natomiast bluetooth jest nie aktywny w ustawieniach i gdy wybieram jako źródło sygnału tel. nie widzi amplitunera - wyłączony, uszkodzony...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, majes25@o2.pl napisał:

Witam 

A czy może ktoś wie jak wejść w menu servisowe w moim amplitunerze denon avc-x3700h, sprawa wygląda następująco, podczas łączenia się z amplitunerem przez telefon

wyłączył się ampituner - brak zasilania. Po włączeniu dźwięk sam się podgłaszał na maxa, wykonałem wiec reset z ustawień (reset przyciskami też), naprawił się ten problem natomiast pojawił się nowy problem, ampiltuner nie łączy się z internetem w żaden sposób, kabel -wifi, bluetooth. Tak jakby było to wyłączone zupełnie, dzwoniłem na serwis Horna powiedzieli, że mogło dojść do uszkodzenia kości pamięci, ale wszystko po za ty działa wiec może da się to włączyć poprzez ustawienia servisowe co Wy na to ??

Amplituner ma 2 tygodnie dopiero kupiony.

 

Powiedz, ze zwracasz i zwróć. Po co w tym grzebać.

Po bt raczej Ci się z netem nie połączy. 


A jak nie da rady:

1/Na serwerze DHCP dostaje przydział IP po podpięciu kablem Ethernet do routera?
2/Jak nie, to ustaw mu na sztywno parametry sieci (czyli żeby olewał DHCP - podaj adres bramy, DNS, jego IP).
3/ Jak to też nie, to postaw hot spot na telefonie i zobacz, czy też nie działa. 
4/ Pewnie sam nie ogarniesz - ale warto byłoby się wpiąć Ethernetem do tego Denona (tak, komputer bezpośrednio do Denona) i zobaczyć, co tam lata w środku (np. Wiresharkiem). 
5/ Teraz mi przyszło do głowy... jak wsadzić kabel Ethernet (oczywiście wpięty z drugiej strony do routera), to mrugają diody? 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tenfilip napisał:

Powiedz, ze zwracasz i zwróć. Po co w tym grzebać.

Po bt raczej Ci się z netem nie połączy. 


A jak nie da rady:

1/Na serwerze DHCP dostaje przydział IP po podpięciu kablem Ethernet do routera?
2/Jak nie, to ustaw mu na sztywno parametry sieci (czyli żeby olewał DHCP - podaj adres bramy, DNS, jego IP).
3/ Jak to też nie, to postaw hot spot na telefonie i zobacz, czy też nie działa. 
4/ Pewnie sam nie ogarniesz - ale warto byłoby się wpiąć Ethernetem do tego Denona (tak, komputer bezpośrednio do Denona) i zobaczyć, co tam lata w środku (np. Wiresharkiem). 
5/ Teraz mi przyszło do głowy... jak wsadzić kabel Ethernet (oczywiście wpięty z drugiej strony do routera), to mrugają diody? 
 

- BT chodzi o jaką kolwiek łączność bezprzewodową, ale nie aktywny w menu

1. nie dostaje

2. spr. dziś jeśli chodzi o ustawienia w amplitunerze nie ma opcji nie aktywne - jak pisałem tak jak by programowo była wyłączona okmunikacja.

3. spr. dziś 

4. spr. dziś, ale co mi to da nawet jeśli przekazuje dane a nie uzyskuje dostępu??

5. tak ruter widzi

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem juz przy pierwszej objawie powinieneś go oddać na wymianę.

Bo był to nie pokojące znaki.

Serwis może zrobić twardy reset. Ty nie masz do tego dostępu.

Moim zdaniem powinieneś go oddać. Za dużo się stało jak na 2 tygodnie.

Piotr

Wiem, że powinienem, ale będę pozbawiony amplitunera na 2 tyg. a był mi potrzebny na teraz . Problem wygląda na programowy, ale nie sprawdzę tego jeśli nie dostanę się do menu servisowego, niby twardy reset robiłem według wskazań servisu i nie pomógł powiedzieli, że to kwestia kości pamięci,wiec pewnie będę zmuszony wysłać go 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...