Skocz do zawartości

Dedykowany wzmacniacz słuchawkowy a Yamaha A-S701


Recommended Posts

Uszanowanko,

 

krótka piłka - czy dedykowany wzmacniacz słuchawkowy typu Topping A50/Sabaj D5/SMSL SP200 wyciągnie więcej ze słuchawek, niż wyjście phono ze wzmacniacza A-S701? Nie rozumiem do końca tych parametrów jeszcze, cyferki nic mi nie mówią.

 

Skąd pytanie? Mam wrażenie, że słuchawki Superlux HD330 150ohm czy Beyerdynamics DT770 Pro 80ohm brzmią lepiej podłączone bezpośrednio do Macbooka Pro 2017 i telefonu OnePlus 5T niż do Yamahy A-S701, ale po prostu brakuje im mocy. Z A-S701 grają głośno, ale... gorzej.

 

Czy typowy wzmaczniacz słuchawkowy mi tu pomoże? 

Reszta toru:

Roon Server na PC z MacOS > RasperryPI4 z Digi+ Pro  (RoPieee) > DAC Khadas Tone Board > ???????

 

Edytowano przez sthEn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi Ci o wyjście słuchawkowe w as701. Oczywiście dedykowany wzmacniacz słuchawkowy zagra zdecydowanie lepiej i nie chodzi tutaj wyłącznie o napedzenie ale także o wysterowanie, a z tym drugim jest po prostu słabo na wzmacniaczach typowo stereo.

Wspomniany Topping a50 powinien poprawić obecną sytuację. Świetnym wzmacniaczem z DAC jest Audiolab M DAC mini ale tutaj cena jest znacznie wyższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...