Skocz do zawartości

Telefon komórkowy jako źródło w zestawie stereo.


wid

Recommended Posts

Witaj,

Oczywiście jest to dobre rozwiązanie ale trochę problematyczne, ponieważ jesteś uważany na kablu z tym telefonem. Możesz rozwiązać tę kwestię Yamahą wxad10 lub rozdzielić system na np. Audio Pro Link 1 + Cambridge Audio DAC Magic 100.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na co dzien mam laptopa podlaczonego pod dac. Ale chcialem sprawdzic właśnie S8 jak sobie poradzi podłączony pod dac. Wstawanie z kanapy rozwiązalem w ten sposób że łącze się inna komórka pod tą którą jest połączona z dac ;) Ale teraz pytanie co sądzicie o opcjach dostępnych w s8 odnośnie dźwięku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na te odtwarzacze sieciowe. Firmy ktore nie mają w tym doświadczenia zaraz będą miały problem z aplikacja i aktualizacjami.

Tak było np z NADEM az połączył siły z Bluos.

Moim zdaniem bezpieczniej jest WXAD10 od Yamahy.

A jak chcesz sprawdzić ten telefon to polecam jak Bali - Cyrus Sounkey.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze zamierzam zmienić telefon aby lepszy dac był. LG V40 i V30 mają bardzo dobry Hi-Fi Quad DAC na pokładzie, w nowszych modelach już ich brak.
Audioquest Dragonfly nie przypasował mi, ale Cyrus już tak, w domu mam przez jck-2rca i super połączenie. Szczerze nie spodziewałem się iż z urządzenia które kosztowało mniej niż 300zl może być taki dźwięk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Uważaj na te odtwarzacze sieciowe. Firmy ktore nie mają w tym doświadczenia zaraz będą miały problem z aplikacja i aktualizacjami.

Tak było np z NADEM az połączył siły z Bluos.

Moim zdaniem bezpieczniej jest WXAD10 od Yamahy.

A jak chcesz sprawdzić ten telefon to polecam jak Bali - Cyrus Sounkey.

Chyba się nie zrozumieliśmy :) mam S8 podłączonego pod DAC magic 100 i do wzmacniacza i dźwięk idzie do kolumn :) chodzi mi o to jakie macie zdanie na temat takiego podłączenie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marecki napisał:

Zainteresował mnie ten odtwarzacz, ale nie mogę nigdzie znaleźć dokładniejszych informacji dotyczących odtwarzanych plików.
Czy odtwarza pliki 24 bit i czy ma tryb gapless?

Zarówno gapless jak i pliki 24bit są wspierane. Odnośnie problemów z aplikacjami to właśnie aplikacje ogolno dostępne takie jak właśnie dts play fi otrzymują częściej aktualizacje niż dedykowane apki. Sam korzystam z aplikacji open source i uważam, że jest to świetne rozwiązanie. Plusem Audio Pro Link 1 jest to, że możesz potraktować urządzenie jako transport i pójść sygnałem do przetwornika uzyskując brzmienie ciekawsze niż yamaha wxad10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Ja nie mam żadnego doświadczania z podłączeniem telefonów po USB do DACa. Żadnego

Myślę że koledzy z branży też tak nie robili i mało ogólnie kto.

Moim zdaniem Ty się idealnie nadajesz do testera.

Jedyni powiedzą to transport nie ma znaczenia w takim razie. Inni powiedzą bzdura to właśnie transport dlatego ma.

Wypożycz WXAD 10 i porównaj oba rodzaje podłączenia do wzmaka.

I Ty nam daj wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednoktornie korzystałem z telefonu jako źródła i niestety nie jest to najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo eq więcej zepsuje niż poprawi więc bym siebie odpuścił. Jak chcesz to możesz wypożyczyć u nas wxad10 i Audio Pro Link 1 + ca dac magic 100 + optyk. Sam usłyszysz różnicę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...