Skocz do zawartości

Wzmacniacz+kolumny do 2000zł


s.s

Recommended Posts

Witam
Mam do wydania ok.2k na cały zestaw wzmacniacza i kolumn. Wzmacniacz będzie podłączony do komputera; głownie będę używał tego do słuchania przede wszystkim reggae i ska, rzadziej do punk'u, ale też oglądam trochę filmów, chociaż raczej niepotrzebne mi są jakieś nadzwyczajne efekty dźwiękowe, dlatego nie interesują mnie nic więcej niż dwie kolumny, np.5.1, bo na takie coś po prostu mnie póki co nie stać.Zestaw będzie stał w pokoju 4X3,5 m. Ogólnie praktycznie w ogóle nie znam się na sprzęcie audio (interesowałem się dotąd tylko fotografią), więc chciałem zdać się na Waszą pomoc. Póki co myślę nadtym amplitunerem, ale kompletnie nie wiem jakie kolumny.Moje dotychczasowe głośniki to Creativy Inspiron P580 5.1 więc myślę, że prawie każda zmiana wyjdzie na lepsze;), chociaż oczywiście chcę w miarę rozsądnie wydać te pieniądze. Aha oczywiscie w grę wchodzi sprzęt używany.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.
Niezła kasa jak na początek. Myślę, że przeskok z plastykowych kolumn może być nie lada!
Ma się świecić? Pilot? Czy zależy Ci raczej na dźwięku? (wiadomo - najlepsze byłoby wszystko, ale...)
Pozdrawiam.


Też mam nadzieję, że przeskok będzie niemały;), świecić się zdecydowanie nie musi, a pilot też nie jest istotny zbytnio, najważniejszy dźwięk i tym chciałbym się kierowaćicon_smile.gif. Chciałbym, żebym za takie pieniądze miał już sprzęt na trochę czasu(mimo że to w sumie nie jest zbyt dużo patrząc na chore ceny audio), tym bardziej, że te creativy miałem parę lat, więc wybredny nie jestem:).
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...