Skocz do zawartości

Proszę o pomoc.


Patryk Bednarczyk

Recommended Posts

Cześć. Otóż szukam sobie sprzętu-zestawu stereo wzmacniacz-kolumny. Wybrałem pewne urządzenia w zasięgu mojego budżetu... I chciałbym prosić o pomoc. Mianowicie, jak by ze sobą współgrały oraz jak by wyglądało używanie(pokrętło głośności.(przesterowanie, czy może za duża moc.)) takiego zestawu:

wzmacniacz- Technics SU-610 - 40W przy 8Ohm. Klasa A pobór prądu 300W

                                                           i

kolumny- Technics SB CS60 - sprzedawca podaje moc znamionowa/muzyczna  120W/60W. O skuteczności 85dB/1W/1m i impedancji 8Ohm.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

Mamy tu kolegę na forum Karola który dopiero sprzety do siebie na podstawie parametrów technicnych. Musisz na niego poczekać. Dzwiekowo nie ma totalnie znaczenia. Liczy się fizyka. Mam wrażenie że on słucha muzyki na oscyloskopie.

Na pewno pomoże.

Wygrałeś :D 

A tak na poważnie parametry niestety nie grają i warto samemu się o tym przekonać. Wiele zależy od Twoich preferencji. Jeśli jest to oferta od jednego sprzedawcy to wsiądź w samochód i pojedź posłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Q21 napisał:

Wygrałeś :D 

A tak na poważnie parametry niestety nie grają i warto samemu się o tym przekonać. Wiele zależy od Twoich preferencji. Jeśli jest to oferta od jednego sprzedawcy to wsiądź w samochód i pojedź posłuchać.

Rozumiem. Czyli różne są efekty muzyczne przy połączeniu różnych sprzętów, a koledze chodziło właśnie o to że charakter brzmienia jest priorytetem. I powinien być wytyczną w doborze sprzętu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...