Skocz do zawartości

Wzmocniacz do stereo i kina


STELVIO

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Bardzo dobrze to kolega określił. Nie muzyka będzie miała na to wpływ. Tylko tor.

Plusik

I zgadzam się. 200tka gra równiej. bardziej kulturalnie. Z tym cieplej to nie wiem. Bo w in 100 jest ciepłota. Tylko faktycznie jej ąz tak nie czuć w niektórych systemach z racji jego pozytywnie agresywniejszego dźwięku.

Zaryzykuje że w muzyce klubowej może 100tka być po prostu ciekawsza :P mimo że 200to lepszy wzmak.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze jedna nie wiadoma. Teraz mam wszystko podłączone do ampli. Ulubionej muzy słucham z tv z Youtube. Dokładając do systemu wzmak będę mieć możliwość podłączyć do niego także tv i przez wzmak słuchać muzy z Youtube? Czy tv może być podłączony i do ampli i do wzmacniacza jednocześnie? Wiadomo, że do amplitunera poprzez hdmi. A tv/wzmak? Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być podłączony jednocześnie.

Ale jeśli słuchasz muzyki z YT to nie widze sensu inwestowania w żaden wzmacniacz.

Jeśli chcesz aby było lepiej to musisz zakupić jakieś żródło dźwięku. Nawet tani Chromecast Audio, iEAST M20/30 , Maline czy Yamahe WXAD10. Muzyka z YT po prostu nie przejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej robiłem testy na wzmaku to nawet w ten sposób była różnica w dźwięku.Tylko wszystkiego na raz nie miałem podłączone. Dlatego pytam. A czy z podanych żródeł (nigdy nie miałem styczności) Youtube jest lepszy czy on w ogóle odpada. I patrzeć tylko na Spotify czy Tidal? Jednak najczęściej nie tylko słucham ale i oglądam koncerty. A takowych na blu-ray brak. Jak do tego podejść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YT odpada z kluczowego powodu.

1. Po pierwsze maksymalna jakość tam to stereo 320 kbps. Mimo że będzie napisane HiEND, FLAC czy Hi Resolution to jest to maksymalna jakość.

2. Jakość tych plików jest jak to powiedzieć mocno niepewna. Mianowicie czy one są ubarwiane, podbijane pewne pasma i tak dalej, no ja strzelam że raczej an pewno słuchając kilku. Posłuchaj ten sam utwór w kilku filmach już zobaczysz jaka jest różnica.

Spotify też ma "tylko" 320 kbps ale tu przy najmniej nie jest to modyfikowane. Gra czysto i równo. Tidal ze swoimi FLACami wygrywa jakością. Ale interfejs mega bieda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...