Skocz do zawartości

Wzmocniacz do stereo i kina


STELVIO

Recommended Posts

7 godzin temu, STELVIO napisał:

Takie przemyślenia. Bardzo chciałem wejść na troszkę wyższy poziom (może). Chciałem mieć wzmacniacz i przy okazji końcówkę na fronty w kinie. Bo jak słucham głośno muzy to ampli "oszukuje". Nie czysto jest. Wzmacniacz to miód dla uszu. Ale.. No właśnie. Ile ja słucham muzyki? Jak często? I jak często tak głośno, żeby ampli sobie rady nie dał. W roku niech będzie 10razy? Przez może 2 godz. Następna sprawa. Jak już mi to jest potrzebne, to są to koncerty na youtube z tv. W tym momencie sam wzmacniacz to nie  wszystko. Muza z pendrive tak samo. Do tego trzeba jakiś dac (np. Cambridge Audio DacMagic 100). Następne ustrojstwo. CD nie mam i nie chcę mieć. Czyli płyt nie słucham. Itd itd.  To wszystko chyba w łeb leci. Ale przynajmniej testy przeżyłem. Jak na tę chwilę brałbym Cyrus One bez dwóch zdań. Ale może Cyrus One HD lepszy. Nie wiem. Tj super sprzęt. Do tego co chciałem to chyba przerost formy nad treścią. Chyba trochę się zapędziłem. 😏

Ale Cyrus zapadł mi w pamięci. Porównywany z teoretycznie lepszymi.

I powiem Ci, że miałem podobnie. Też chciałem mieć wzmacniacz chociaż zdawalem sobie sprawę, że może jednak akurat ten to stanowczo za dużo do moich kolumn. W sumie jego kupno było podyktowane chęcią posiadania takiego sprzętu. Ale nie żałuję jego zakupu ani trochę. Ten cyrusek nawet z tak budżetowych kolumn potrafi wycisnąć dużo, dużo więcej niż amplituner AV. No a kolejna rzeczą jest fakt, że u mnie muzyka (nawet zwykle spotify do obiadu) leci częściej niż filmy. Pozdrawiam i mam nadzieję, że się jeszcze rozmyślisz 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz. Po tym wszystkim wiem, że najlepszy dla mnie na tą chwilę byłby Cyrus. Gdyby miał DAC i te wskażniki (tzw wycieraczki) już bym go miał. A tak brak decyzji.
Bo ten Denon to taki produkt że nic nie ma kompatybilnego. Marantz ma końcówki mocy 2/5)7 kanałowe, Yamaha ma zajebisty wzm seria 3000 dla mnie bomba plus też końcówki mocy maja, Onkyo M5000 przekozak te wycieraczki a Denon bieda, kiedyś tatę modele końcówek miały a dziś nic.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, że nie mam ciśnienia aby wszystko było z jednej parafii. Gdyby się tak udało to super, Wiadomo. Przyznam się bez bicia, że Cyrus One dźwiękowo super mi przypasował. Ale wygląd... Po prostu chciałem, żeby był widoczny także. A te wycieraczki w innych zawsze mi się mega podobały. Więc gdybym coś takiego znalazł chyba bym kupił. Dźwięk i wygląd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyczytałem, że za jasno by było. Heco ogólnie tak otwarcie grają, a Yamaha by to jeszcze powieliła. Teoretycznie oczywiście bo nie słyszałem.
https://www.olx.pl/oferta/denon-pma-a100-wzmacniacz-stereo-pilot-opakowanie-CID99-IDEAe5X.html
Wzmacniacz dla Ciebie. Denon pma-2010ae jedyny czarny bo pma-2020ae tylko srebrny. Kiedyś szukałem tego czarnego ale nie było na rynku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...