Skocz do zawartości

Kolumny do 1200zł


uzytkownik245

Recommended Posts

7 minut temu, Kubad napisał:

Przyjemne raczej cieplejsze brzmienie heco aurora 300, oraz indiana line nota 260. Te monitory mogą przypaść ci do gustu a jaką masz elektronikę? 

Właśnie też mi w sklepie polecali te heco i bardzo mi się podobają wizualnie, niestety nie ma u nich możliwości odsłuchu. 

Edytowano przez uzytkownik245
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubad napisał:

Tak w połączeniu z amplitunerem Yamaha rn602 i grało to dobrze, przyjemna góra nie natarczywa, może nie mocno szczegółowa, bas solidny nie rozlazły i było go tyle ile trzeba. 

Właśnie mi zależy na wysokich tonach żeby były przyjemne i zrozumiałe, tylko żeby nie kłuły w uszy. Uzyskam taki efekt czy nie są na tyle szczegółowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras. Najwyraźniej nigdy nie słuchałeś Zensorów jeśli twierdzisz, że nie uzyska się z nich dużego (jak na monitory tego rozmiaru) basu.

Tak na temat basu Zensorów pisali recenzenci, z którymi się całkowicie zgadzam:

"Okay, to be completely honest, the bass might not be able to make every bone in your body shake, but there’s no doubt it’s pretty deep. In fact, these speakers can go as low as 50 Hz."

." The bass response is stunning for the size of the cabinets: there’s plenty of deep, tight bass that’s rich without ever getting heavy."

"The ZENSOR 3 is complimented for its amazing prize level and the large and potent bass. "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Panowie takie pytanie z innej beczki. Jak już wybiore te kolumny, to z czego sluchac zeby uzyskac jak najlepsza jakosc? z tego co wiem najlepszą jakość uzyskuje się z płyt CD i ich mam dużo i oczywiście będę używał.

I teraz dwa pytania

Czym najlepiej takie CD podpiąć żeby uzyskać jak najlepszą jakość do wzmacniacza COAX, CHINCH, Optyk?

Wiadomo CD będę słuchał ale to troche niewygodne i czasem fajnie sobie coś puścić z telefonu. Myślałem o chromecast audio. Jakość z tego będzie dobra czy trzeba go jeszcze przez jakiś DAC dodatkowo puszczać? Czy w ogole tego nie kupowac bo nieopłacalne? 

Prosze niech sie ktos wypowie kto zna temat, będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubad napisał:

Co do połączenia CD ze wzmacniaczem jest to zależne od urządzeń które wybierzesz. Chromecast wiadomo będzie gorzej ale przed dokupieniem kolejnych elementów bym się wstrzymał sprawdź czy jakość dla ciebie będzie zadowalająca jak nie to wtedy będzie można kombinować.

Ja już urządzenia mam :D Nie mam tylko dobrych kolumn. Mam we wzmacniaczu wejscie chinch coax i optyczne i zastanawiam sie którym kablem uzyskam najlepszą jakość. Co do chromecasta audio to chciałbym go kupić tylko właśnie tutaj pytanie czy jakość jest wystarczająca czy trzeba go puszczać przez jakiegoś DACa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...