Skocz do zawartości

Arcam fmj AVR390


Arcam AVR 390

Recommended Posts

Witam !!! Od niedawna jestem  posiadaczem ARCAMA fmj AVR 390. Nośnikiem dźwięku   i obrazu jest podłączony  kablem HDMI komputer PC . Mam problem gdyż w trakcie odtwarzania plików  np. z internetu nie wyświetla się menu amplitunera a co dziwne przy włączonej grze pc menu można włączyć . Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem jaki to może mieć wpływ na menu amplitunera.

nie mam podłączonego kompa ale tak myślę że yć może w tym sygnale być to zablokowane abyś po prostu nie wcisnął menu przez przypadek kiedy ktoś do Ciebie strzela w misji :P

Nie wiem.

Na pewno sygnał wychodzący z TV z gry z a z filmu może być inny.

Zadzwoń do Audiocenter czy spotkali się z tym wcześniej. Zaryzykuje ze nie traktował bym tego jako wady jeśli to jest na każdym filmie i grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

Nie bardzo rozumiem jaki to może mieć wpływ na menu amplitunera.

nie mam podłączonego kompa ale tak myślę że yć może w tym sygnale być to zablokowane abyś po prostu nie wcisnął menu przez przypadek kiedy ktoś do Ciebie strzela w misji :P

Nie wiem.

Na pewno sygnał wychodzący z TV z gry z a z filmu może być inny.

Zadzwoń do Audiocenter czy spotkali się z tym wcześniej. Zaryzykuje ze nie traktował bym tego jako wady jeśli to jest na każdym filmie i grze.

Dzięki zadzwonię ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...