Skocz do zawartości

Spektor 6 vs Zensor 7


Rbkt666

Recommended Posts

No myślałem początkowo o zensor 7 + pm6006. Na chwilę obecną można dostać 7 za tyle samo co 5.

Zależy mi na uniwersalności najbardziej ze względu na bardzo różną muzykę i TV. Np. spotkałem się z opiniami, że pm6006 i zensory to ciepła klucha i nie nadaje się ten zestaw do rock'a/metalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli heco czy melodika byłyby lepsze niż zensor 7?
W tych melodikach nie siedzą jakieś chińskie głośniki? 
I tak i nie, bo to wszytko zależy kto jaki dźwiek lubi, a każde ucho inaczej słyszy. Mi Dali się kiedyś podobały ale jednak po czasie brakowało basu i "pazura" w muzyce. Heco vs Melodika vs Dali to każda kolumna inaczej zagra. Też zależy dużo od wzmacniacza.
Szczerze to umów się w jakimś salonie na odsłuch, nie kupuj nic na siłę, ani po przeczytanych postach. Idź do salonu, wybierz wzmacniacz który najbardziej Tobie się spodoba pod względem wizualnym i technicznym ale pamiętaj im więcej mocy tym lepiej bo jej nigdy nie jest mało i dobrze aby to było analogowe brzmienie a nie cyfrowe, dual-mono lub triodowy wzmacniacz i do niego kolumny wybieraj, sam usłyszysz kiedy jest ok a kiedy nie.
Chyba nie kupisz kolumn gdy ktoś powie "Dali ma mało basu, a Melodika dużo ale za to góra ale za to Heco jest uniwersalne i basu ma w sam raz?!" Tu nie o to chodzi. Branża tu na forum dobrze doradza, daj jak najwięcej info a dostaniesz to co chcesz i testy a nie zakup w ciemno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Rbkt666 napisał:

No myślałem początkowo o zensor 7 + pm6006. Na chwilę obecną można dostać 7 za tyle samo co 5.

Zależy mi na uniwersalności najbardziej ze względu na bardzo różną muzykę i TV. Np. spotkałem się z opiniami, że pm6006 i zensory to ciepła klucha i nie nadaje się ten zestaw do rock'a/metalu.

W tym polaczeniu bedzie duzo basu, ale wysokich tonow rowniez i moga meczyc. Musisz wiedziec, ze kolumny Dali nie sa kolumnami szybkimi i moze dlatego taka opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...