Skocz do zawartości

kino domowe


MIRAS546

Recommended Posts

Cześć .Chciałem kupić amplituner w kwocie do 2000 zł max .Wybrałem dwa i prosze o doradę który lepiej wybrac bo wiem że jesteście  w temacie.
Denon AVR-X1600H--onkyo tx-n686

Mam do tego telewizor sony 55 xg 9505,dekoder 4K Canal plus,głośnikółw nie mam ,coś dokupie na przód (,na razie mam 2 szt sony ss h551 od starej wierzy prawie nie używane stan bardzo dobry--nie wiem czy się to do czegoś nada) .Nie potrzebuję mega bajerów tylko przyzwoitego dzwięku i BEZAWARYJNOŚCI (chodz w dzisiejszym sprzęcie bedzie pewnie trudno).Myslałem o onkyo ,ale czytam o jakiś problemach z przerywaniem obrazu.Możesz mi tez polecić głośniki na przód wysokość max 90 cm w przedziale  1000-1300 zł(razem 3300)   Myslałem o Melodika  bl30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Denon i Onkyo to podobna klasa, chociaż w podobnym budżecie masz wyższy, ale poprzedni model Onkyo TX-NR686 lub najnowszy, ale jednak niższy model Denon AVR-X1600H. Moja propozycja w Twoim przypadku to Onkyo. Bardzo dobrym, moim zdaniem najlepszym uzupełnienie będzie zestaw kolumn Wilson Raptor 5. To konfiguracja, która w pełni powinna Cię usatysfakcjonować tak pod względem wyposażenia, jak i brzmienia.

Zapraszam po indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Koledzy no nie.

Skąd ten pomysł? Przecież kolega wyraźnie pyta

12 godzin temu, MIRAS546 napisał:

Denon AVR-X1600H--onkyo tx-n686

Onkyo 686 to odpowiednik Denona X2500. Więc model 686 gra lepiej od 1500/1600

Jeżeli go masz to zagra znacznie lepiej.

Pokaz gdzie przeczytałeś post o problemach z przerywaniem obrazu.

Co do kolumn to jakie masz pomieszczenie? BL30, Raptor 5 czy Nota 550 to bardzo małe kolumny nadające się do mniejszych powierzchni.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Cześć,

Koledzy no nie.

Skąd ten pomysł? Przecież kolega wyraźnie pyta

Onkyo 686 to odpowiednik Denona X2500. Więc model 686 gra lepiej od 1500/1600

Jeżeli go masz to zagra znacznie lepiej.

Pokaz gdzie przeczytałeś post o problemach z przerywaniem obrazu.

Co do kolumn to jakie masz pomieszczenie? BL30, Raptor 5 czy Nota 550 to bardzo małe kolumny nadające się do mniejszych powierzchni.

Pozdrawiam

Witam ponownie.Co do zanikania obrazu przeczytałem na tej stronie i gdzieś jeszcze ale nie pamiętam

Co wielkości pokoju to 20 m2..Co do kolumn to nie mam więcej miejsca bo chce je postawić koło stolika telewizyjnego i wiszącego telewizora.Z prawej strony mam drzwi ,a z lewej szafę.Czekam na pomoc co dobrze zagra z tym onkyo 686 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...