Skocz do zawartości

Małe stereo z airplay 2


Kuba0192

Recommended Posts

No wlasnie  i wszystko jasne. S4Home myslal po prostu ze go masz i lepiej zostawic tylko kupic mniejsze kolumny tz. monitory.

Dobrze byloby abys odsluchal wzmacniaczy Yamaha z tymi z Polk Audio S20 lub S20E jezeli takie brzmienie przypadlo Ci do gustu lub z tymi Mission QX-1 lub QX-2. Missiony sa niestety drogie poniewaz maja tylko jednego dystrybutora Top Hi-Fi. Do kolumn Polk Audio warto wyprobowac wzmacniacze: Denon PMA-800NE lub Denon PMA-600NE.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lysyrafal napisał:

No wlasnie  i wszystko jasne. S4Home myslal po prostu ze go masz i lepiej zostawic tylko kupic mniejsze kolumny tz. monitory.

Dobrze byloby abys odsluchal wzmacniaczy Yamaha z tymi z Polk Audio S20 lub S20E jezeli takie brzmienie przypadlo Ci do gustu lub z tymi Mission QX-1 lub QX-2. Missiony sa niestety drogie poniewaz maja tylko jednego dystrybutora Top Hi-Fi. Do kolumn Polk Audio warto wyprobowac wzmacniacze: Denon PMA-800NE lub Denon PMA-600NE.

Ok, a wiesz może jak rozszerzyć ten wzmacniacz o obługę airplay 2, z jakich urządzeń moge skorzystać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2020 o 18:05, Kuba0192 napisał:

Cześć,

Szukam zestawu do 3k do pokoju 15m, aby był niewielki i służył jako niewielka ozdoba. Zależy mi też na łączności z Airplay (najlepiej 2). Zastanawiałem się nad Marshalem Woburn w wersji Multirooom ale odradzono mi, później zaintersowałem się Denonem RCDN-10, lecz znowu dużo negatywów słyszałem. W oko wpadł mi też XC-HM86D, Nox Vidmate VLC ale pytanie czy niepotrzebny dla mnie odtwarzacz CD jak i w przypadku denona nie podbija niepotrzebnie ceny, skoro nigdy bym go nie użył. Przesiadam się z Yamaha R-N803D + Polk s60, bo zajmowały zbyt dużo miejsca, nie wykorzystywałem potencjału, słuchałem na nich tv i spotify, więc uważam to za zbyt potężny sprzęt jak na moje wymagania natomiast brzmieniowo były rewelacyjne. Stąd pytanie, podobna barwa brzmienia plus mniejsza jakość i moc i niższa cena. Czy da radę i czy polecacie coś? 

Dzięki

TV może na nich słuchać ale to tylko produkt uboczny będzie, czy też taki gadżet na półeczce.  

Edytowano przez martino ermando
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...