Skocz do zawartości

Zestaw HIFI do 3000 zl


kusza26

Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym zakupić audio do pokoju 15m.

Głownie do słuchania muzyki, ale sprzęt będzie podłączony pod TV, więc filmy też wchodzą w grę.

Zastanawiam się nad zestawem Denon rcd-n10 + wilson raptor 5 , czy taki zestaw ma sens?

Nie interesuje mnie sprzęt używany.

Nie chce, żeby całość przekroczyła 3000 zł.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez kusza26
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kusza26 napisał:

Zastanawiam się nad zestawem Denon rcd-n10 + wilson raptor 5 , czy taki zestaw ma sens?

 

Pytanie czy musza byc kolumny podlogowe (te ktore wybrales sa slabe) czy nie wystarcza np. lepsze monitory?

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kusza26 napisał:

Cześć,

Chciałbym zakupić audio do pokoju 15m.

Głownie do słuchania muzyki, ale sprzęt będzie podłączony pod TV, więc filmy też wchodzą w grę.

Zastanawiam się nad zestawem Denon rcd-n10 + wilson raptor 5 , czy taki zestaw ma sens?

Nie interesuje mnie sprzęt używany.

Nie chce, żeby całość przekroczyła 3000 zł.

 

Pozdrawiam

Zerknij na zestawy aktywne Klipsch The Sixes, co prawda katalogowo 3600 ale teraz można negocjować + darmowe raty. To kolumny aktywne, więc nic więcej nie potrzebujesz, mają Bluetooth, USB, RCA, we optyczne, więc podłączysz komputer, telefon, TV, gramofon...

No i żadne zbędne klocki nie zajmą Ci miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardziej bym się skłaniał ku systemowi zaproponowanemu przez @MobyDicka. Masz wzmacniacz z DACiem, możesz podłączyć np. Tv jak i źródło typu chromecast. Może nie wygląda to tak "lajfstajlowo" jak Denon z tematu ale myślę, że w tej cenie jest na pewno bardzo konkurencyjny. A i kolumienki też o wiele fajniejsze niż te Wilsony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...