Skocz do zawartości

18m2 w prostokacie co kupic


Artur N

Recommended Posts

Witam

Poszukuje rozwiazania do mojego pomieszczenia ktore ma wymiary 18m2 ale w prostokacie odleglosc scian to 3m tv kanapa po prawej stronie onkno nie wiem co wybrac do takiego rozmieszczenia kino fajnie pieknie ale malo miejsca na ja mnie soundbar molo zajmuje ale co z efektem  glownie chodzi o filmy to jest piorytet jak w takim rozmieszczeni miec efekt z kina gdzie tylne glosniki musialy byc odrazu kolo glowy rysunek po nizej od okna do tv jest 115cm i od szafy do tv 130cm budzet 3000 no moze i by sie dalo go rozciagnac do 3700 najwazniejsze zeby byl efekt z filmami .

Bez tytułu.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cześć,

System 5.1 w tej kwocie będzie bardzo ciężko zaproponować. Zważywszy na pomieszczenie 2.1 będzie optymalnym rozwiązaniem i wspomniane amplitunery stereo są bardzo dobrym rozwiązaniem ale w takim przypadku nie zmieścisz się w zakładanym budżecie.

Optymalnym rozwiązaniem byłby zestaw yamaha rn602 + Pylon Audio Pearl 25 lub Indiana Line Nota 550x + Klipsch R100sw.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Artur N napisał:

najwazniejsze zeby byl efekt z filmami .

Zdecydowanie 5.1

Bez dyskusji a jesli nie ma miejsca na duże systemy to można zastosowac małe!

Heco Ambient, Tannoy TFX do tego Yamaha 685 ewentualnei niższy 1600 od Denona albo Ymaah 485.

W kinie sorawdzi się lepiej niż system 2.1 czy 2.0 z duzymi podłogówkami.

Sprawdzone!!

Zapraszam po wyceny i porady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

witam ponownie dawno mnie nie bylo wyjazd sluzbowy 

powrot do sprawy po powrocie

siedzac dwa dni w domu stwierdzilem ze pojdziemy w system 2.0 moze 2.1 budzet lekko poszedl w gore poszukujemy sprzetu do 4000 tyle jest na dzisiaj 

patrzylem na monitor audio bronze biale i do tego myslalem o jakims denonie plus sub nie wiem czy w dobrym kierunku ide ale ma to byc typowo do muzyki kino puki co odpuszczam bo moze mi sie sytuacja mieszkalna zmieni. wiec na ta chwile chociaz dobrze muzyki posluchac chcialbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz doświadczenie w  słuchaniu muzy, ale jak dopiero szukasz coś na początek to zamiast Audio-Technica LP60, lub LP120. Masz problem z głowy z preampem do gramofonu i możesz podłączyć go do każdego wzmacniacza.

21 minut temu, Artur N napisał:

ale tez fajnie sie prezentuje Audio-Technica lp60

Najważniejszą rzeczą w gramofonie jest wkładka to ona buduje dźwięk. Kolumny to jest oddzielny temat Tutaj jest opcja czy klasy Hi-fi do stereo , czy też jakieś monitory, ale musisz pamiętać że monitory są do KD stosowane i nie mają pełnego pasma konieczne jest zastosowania sub. ale czy to wtedy jest stereo. Musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie i podjąć decyzję. 

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karol64208 napisał:

Najważniejszą rzeczą w gramofonie jest wkładka to ona buduje dźwięk

Absolutnie nie zgodzę się. Wkładka musi być osadzona na dobrym ramieniu, bez tego to możesz sobie zmieniać wkładki do woli ;)

@Artur N daj sobie na razie spokój z winylami. "zbuduj" porządny zestaw audio najpierw a jak bardzo będzie ciągnęło cię do gadżetu winylowego - za jakiś czas dokupisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fafniak napisał:

Absolutnie nie zgodzę się. Wkładka musi być osadzona na dobrym ramieniu, bez tego to możesz sobie zmieniać wkładki do woli.

od kiedy to ramię buduje dźwięk, już wszystko słyszałem, ale tego nie:/. To jakaś nowa teoria czy mit. Jeżeli już to ważne jest ustawienie igły względem płyty, i  do tego potrzebne są możliwości ustawienia ramienia, które własnie posiada LP120. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...