Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz


Piotr Wawryniuk

Recommended Posts

Moi drodzy,

w związku z zaistniałą sytuacją musialem sie przeprowadzic i probuje sobie sklecic jakis sprzet z tego co ma mam w nowym miejscu...

Posiadam dwie kolumny od zestawu 5:1

Poszukuje jakiegos wzmacniacza najlepiej uzywanego i najlepiej jak najtanszego :(

Dodatkowo posiadam subwoofer jak ponizej - ale zakladam ze niemozliwe albo bardzo ciezkie (niewarte rezultatu) bedzie podlaczenie tego do wzmacniacza.

Jesli mielibyscie jakies pomysly na co polowac, to dajcie znac.

 

Pozdrawiam

90791782_142374140530229_478718175798624256_n.jpg

90879426_497540277608127_435011811205447680_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na Topping mx3, który posiada  sporo wejść cyfrowych, jedno analogowe i bluetooth. Dodatkowo możesz bez problemu podłączyć subwoofer. Z tymi kolumnami powinien sobie bardzo dobrze poradzić. Masz funkcjonalne urządzenie o dobrym brzmieniu.
 

Napisz do nas w sprawie wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duży masz pokój? Koda są podłogowe? 

Poczytałem o tym modelu.

@RoRo  w tym samym czasie edytowałem posta 😊

Koda które masz to kolumny efektowne (surround). Więc o ile przestrzeń i średnica będą okej, to nie wiem czy będziesz mieć wystarczająca ilość niskich tonów. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 1Ender napisał:

Jak duży masz pokój? Koda są podłogowe? 

Jak będą stały na podłodze - to tak 🙂

a na poważnie - nazwa modelu kolumn (ostatni symbol - "s") wskazuje, że to są podstawkowe kolumny. Wykorzystywane często jako tyły w kinie domowym. Dobrze, że głośnik nisko-średniotonowy ma 13cm (a nie 10cm jak w mniejszych modelach - już typowych "tyłach" do kd).

Więcej na ten temat kolumn - choćby tutaj
https://www.emag.pl/koda-kf-225-s-wisnia-pl-337643-kf-225swinia/pd/DRLTNMBBM/

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało informacji jak grają te kolumny. W jednym z opisów, natknąłem się na informację, że kolumny grają mocno góra i z wycofanym środkiem. Więc trzeba by poszukać wzmacniacza, który gra bardziej środkowym pasmem z lekko wycofaną górą.

Więc teraz ewentualnie pytanie do branży, jaki wzmacniacz??

Dwa problemy, nie znamy budżetu, ani wielkości pokoju. 

Kolejny, to jaki dźwięk lubi autor.. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

dziekuje bardzo za odpowiedzi!

Pokoj to okolo 12m^2. 

Jesli chodzi o cenę, to naprawdę najlepiej jesli bedzie jak najnizsza, nawet ponizej 500zł, tutaj oczywiscie mam na mysli sprzet uzywany.

Na pewno optuje za bardziej soczystym dzwiekiem, nacisk basowy rozlozony przewaznie rownomiernie, chociaz przy wiekszej mocy skupia sie w swoich dolnych zakresach, co tutaj moze byc problematyczne, a góra raczej 'przyjemna', sopran lekko podkreslony, bez poglosowosci. Scena eliptyczna z rysowaną detalicznoscią.

//Topping mx3 wyglada interesujaca...

Edytowano przez Piotr Wawryniuk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...