Skocz do zawartości

Głośniki podłogowe na zabudowie z tv?


Lukilik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Lukilik napisał:

Jest faktycznie...Dzięki 

Lukilik - proszę nie cytuj wypowiedzi poprzednika. Jest to niepotrzebne i tylko przedłuża czytanie, a w dodatku dodaje roboty Administratorowi i Moderacji. Po napisaniu postu możesz go przez pewien czas edytować i poprawić...

Już tydzień temu edytowałem większość Twoich postów i usuwałem cytaty, miałem nadzieję że to wystarczy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lukilik napisał:

Proponuja mi takze magnat 780 z klipsch 600

A także yamaha 701 z audio diamont monitor.

Cenę Twoje zdanie...napiszesz parę słów?

Przypomnę że stawiam a ta chwile na m 7005 z emit 20. Muzyka to klasyka i filmową i still od Dr Dree hehe.

Pozdr

Tutaj masz informacje na temat pierwszego polaczenia:

Drugie polaczenie nie bedzie zle Yamaha A-S701 z Pylon Audio Diamond Monitor. Ten wzmacniacz gra skrajami pasma a te monitory ladnie wypelnia srodek pasma w sumie bedzie lepszy balans tonalny.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnych różnic.

AS 701 i AS 801 to dokładnie to samo tylko ten drugi ma dodatkowe złącza USB i związane z tym elementy przed Daciem. Dźwiękowo jest to samo.

Z kolei Opticon 2 się nie pojawiał bo to nie są kolumny które grają na jakośc/cena. W niższej lepszej mozna je polecić w wyjściowej nie.

Ciekawe bo starsza linia Ikon to jej poprzednik Dali Ikon 2 MKII raz że był lepiej zrobiony to jeszcze bardzo polecany.

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2020 o 18:13, Lukilik napisał:

 

A co sądzicie o Monitor Audio Silver 100. Pytam bo pojawiło się w zestawie z 801 za 5.500 zł. Czyli znów okazja...

Do odsłuchu pozostały na tą chwilę :

M 7005 + Emit 20

Y 701 + Pylon Audio Diamont Monitor

Magnat 780 + Klipsch 600 

Edytowano przez Lukilik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pomieszczenie 25 metrów.

Z tym odsluchem się wstrzymuje bo sytuacja na rynku pracy nieciekawa ale już mnie korci  przyznam.

Mało jest opinii na temat MA Silver 100.

Czy z Yamaha to zagra? To pytanie klucz. 

DEDAL 75 do MA proponował ix75- sam sprawdzał zestaw.

Lecz w zestawie z MA jest Y 801... cena super.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to mnie pasowało, Tobie nie musi. 

Miałem MA bx5 i i Marantz, pozniej Cambridge Audio i dopiero z Advance Acoustic kolumny ożyły. 

Ale to w moim pomieszczeniu z moim zródlem i gustem. 

A na razie jeśli z odsłuchami u Ciebie cienko to nawet nie możesz określić co w brzmieniu Ci pasuje a co nie. 

Jak już coś posłuchasz możemy powrócić do rozmowy. 

Wesołych Świąt 😁

Ps

A zestawy samemu się komponuje a nie pozostawia dystrybutorom 😉 tak na marginesie. 

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zagra do dupy to będziesz sobie powtarzał "ALE CENA BYŁA KUSZĄCA" 😁

I kolejne godziny na forum, co jest nie tak przecież tyle kasy wydałem. 

I jeszcze jedno najważniejsze - to kwestia ustawienia i ogólnie Twoje pomieszczenie, nikt kto ma jakieś pojęcie  o audio nie zagwarantuje Ci że taki zestaw zagra tak samo jak w salonie lub u niego. Pzdr

Dobra ja już skończyłem 😋

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lukilik napisał:

Lecz w zestawie z MA jest Y 801... cena super.

 

Cena jest zacna za taki zestaw. Ja mam takie zestawienie albo prawie identyczne (popatrz na moja sygnature) tylko wedlug mnie nie sprawdzi sie przy gatunkach muzycznych.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych o ktorych pisales tz. klasyczna i filmowa, ale jak nie posluchasz sam to nie bedziesz wiedzial. W takim polaczeniu bedziesz mial bardzo duzo basu i sopranow, a malo srednicy. To po prostu sie lubi albo nie i oczywiscie jak to zabrzmi w Twoim pomieszczeniu. Masz kilka propozycji i trzeba je wypozyczyc do domu, zeby nie bylo rozczarowania po zakupie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...