Skocz do zawartości

Głośniki podłogowe na zabudowie z tv?


Lukilik

Recommended Posts

16 godzin temu, Lukilik napisał:

Narazie słucham Spotify i Tidal Master z aplikacji na TV. 

Robiliśmy test i różnica między Spotify i Tidal jest miniminimalna na korzyść Tidala.

Zapewne gdyby było to Node 2i to rozumiem że odczuję większą różnicę ?? W końcu po coś są porządne odtwarzacze strumieniowe...

Moim zdaniem tak.

Moim zdaniem już Spotify zagra inaczej, lepiej jeśli transport będzie lepszy niż TV.

Szukaj lepszego źródła.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsze odtwarzacze strumieniowe to przede wszystkim mają lepsze sekcje analogowe. Gdy podłączamy go do wejścia analogowego wzmacniacza, ma to istotne znaczenie. Wygoda obsługi już raczej nie zależy od  klasy stremera. W przypadku tańszych urządzeń bywa, że musimy się pogodzić z ograniczeniami parametrów wyjściowych sekcji cyfrowej. Problem powstaje wtedy, gdy mamy używać plików o wyższym standardzie niż parametry wyjściowe streamera na wyjściu cyfrowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ponownie, 

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zajrzy ale dziękuję wszystkim za porady i cierpliwość dla laika jakim jestem.

Szczególnepodziękowania dla Q21 u których dokonywałem odsłuchów.

Skończyły się przypomnę moje poszukiwanie sprzętu który sprawia mi przyjemność słuchania na:

MAGNAT MR 780 + MONITOR AUDIO SILVER 100 + STANDY NORSTONE STYLUM 2 + TV jako źródło dźwięku do SPOTIFY I TIDAL.

Już nie kombinując postawiłem dalej na odtwarzacz sieciowy z Magnata MMS 730 jako źródło dźwięku- będzie komplet.

Pewnie zakupię na święta bo kasy brak. Niedawno słuchałem muzyki na soundbarze Yamaha 306 ... :)

Życzę aby każdemu udało się znaleźć swój zestaw STEREO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...