Skocz do zawartości

Wzmacniacz stereo do kolumn magnat.


lukaszoo

Recommended Posts

Witam, jako że zestaw kina domowego mam już skompletowany to prosił bym jeszcze o dobór wzmacniacza do stereo. Kolumny frontowe jakie posiadam to magnat supreme 2002 (tak wiem nie są to kolumny nawet z średniej półki ale dla człowieka który do tej pory słuchał muzyki na clatronicach LB562 jest przepaść na plus)

Aktualny wzmacniacz stereo jaki posiadam to Kenwood KA 880d ale zaczęła mi grać ciszej lewa kolumna (lewy kanał, kolumny są ok zmieniałem stronami wina po stronie wzmacniacza) i stwierdziłem czytając już spory czas to forum że może przyszedł czas na zmiany zamiast naprawiać kenwooda dołożyć trochę $ i kupić coś bardziej odpowiedniego do tych kolumn. 

W kinie posiadam Denona 3312 z wyjściem PRE OUT i wiadomo że wzmacniacz będzie spięty przez to wyjście z denonem aby nie przekładać kabelków. Salon jaki posiadam ma 33m2, a na wzmacniacz chciał bym przeznaczyć 800 zł max 1000zl oczywiście sprzęt używany gdyby posiadał pilot było by super. 

Muzyki jakiej slucham? wszystkiego prócz metalu, ale lubię czuć bas siedząc na kanapie, nie lubię detalicznej góry miałem kiedyś altusy, nie mogłem słuchać na nich muzyki bo przeszkadzała mi tam góra. Dość fajnie gra ten amplituner Denona 3312 z tymi magnatami 2002 tak jakoś nie męcząco i jest spory bas, ale po dłuższym głośniejszym graniu amplituner grzeje lepiej niż centralne ogrzewanie. Więc nie chce go męczyć bo on ma służyć do kina. Więc prosił bym o jakieś propozycje.

Salon 33m2

Cena 800-1000zl max

Sprzęt używany 

Muzyka wszystko prócz metalu

Dźwięk, dobry bas bez szaleństw w górnym paśmie 

Kolumny jakie posiadam magnat supreme 2002

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...