Skocz do zawartości

Problem z podłączeniem ampli+głośniki do laptopa czy telefonu


Adrian Lichocik

Recommended Posts

2 minuty temu, Dedal75 napisał:

Musisz wejść w menu i włączyć automatyczna kalibrację  ustawi Ci odległości, opóźnienia itd a podstawa sprawdzi czy masz poprawnie podłączone wszystkie kolumny i czy wogóle grają 

Masz instrukcje? 

No ja bazuje z neta teraz by Ci pomóc 

Masz link do jakiejś spolszczonej ? Podeslij

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Adrian Lichocik napisał:

Masz link do jakiejś spolszczonej ? Podeslij

Nie jestem biegły w angielskim jednak korzystam z takiej 

Masz pokrętło z prawej strony ustaw na auto setup i naciśnij enter

Wcześniej podepnij mikrofon i postaw na wysokości metra od podlogi w miejscu odsłuchu 

Masz AUX i VAUX ten drugi to chyba frontowy przeskakujesz wejściami source input z lewej strony przyciskiem. 

A i jeśli sub ma z tyłu auto to przełącz na On bo na auto po kilku minutach się wyłącza jak nie dostaje sygnalu

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widzę to chyba coś nie tak z kablami jest od kolumn frontowych. Zobaczcie jakie kolory wychodzą z terminali kolumn a gdzie one są podpięte w Denonie. Terminal A i B. Następna kwestia, jeśli Denon jest zresetowany to tylko i wyłącznie będzie grać w stereo, dopiero po kalibracji będzie multi audio, bynajmniej jest tak w tych nowych Amp AV. Kolejna sprawa, od kogo kupiłeś ten sprzęt, czy przed zakupem testowałem go, czy w ciemno zakup był, może właściciel ma blisko do Ciebie i pokaże o co chodzi. Fakt dla nas co chodzi trochę pojęcia mamy to bez problemu połączenie jest. +do+ a -do- rca-rca czy HDMI i muzyka gra, a na pilocie zmiana kodeków audio przyciskiem.... Hmmm....może filmik nagraj jakie opcje wyświetlają się po włączeniu Amp AV, może tam coś namierzanie jest. Na odległość to ciężko cokolwiek powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...