Skocz do zawartości

Delikatne kolumny Vintage a moc wzmacniacza i dobór kabli


uksoundfil

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wybaczcie post pod postem,

Rozwijam nadal swój zestaw 

Kable Van Damme okazały się strzałem w dziesiątkę, porównałem wprawdzie tylko z Jenzenami , prolikiem, melodiką  i  Chordami za 60zł/m lecz to wystarczyło.

Dobre transparentne  kabelki.  Malinę również zgłębiam, dzięki za polecenie tego rozwiązania.

Pozostał wybór Daca. Chciałbym coś docelowego i rozpatruję RME ADI-2 FS lub RME ADI-2 DAC różnica 1200zł, czy jest to ten sam sprzęt z dodatkowymi bajerami?

względnie  zapolował bym na używanego Chorda Qutesta za granicą.

Kusi mnie również  pełnowymiarowy klocek https://www.q21.pl/roksan-k3-dac.html przyjazna cena względem wyjściowej porządna marka i przychylne rekomendacje.

Radźcie proszę  w którą alejkę pójść :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, uksoundfil napisał:

Kable Van Damme okazały się strzałem w dziesiątkę

Te kable są chwalone i popularne na forach UK. Sam mam takie. 

 

1 godzinę temu, uksoundfil napisał:

Pozostał wybór Daca. Chciałbym coś docelowego i rozpatruję RME ADI-2 FS lub RME ADI-2 DAC różnica 1200zł, czy jest to ten sam sprzęt z dodatkowymi bajerami?

Nie wiem co to za dwa produkty porównujesz bo z tego co mi wiadomo to RME robi tylko jeden DAC (D/A)

Ja mam RME ADI-2 DAC (pierwszą wersję). Obecnie przy zakupie trzeba zwracać uwagę bo druga wersja ma nową kość i większy pilot. Jednak nazwa jest wciąż ta sama. https://www.rme-audio.de/adi-2-dac.html

RME ADI-2 DAC to bardzo fajne urządzenie, szkoda, że tak niedoceniane w audiofilskim świecie. Ja jestem mega zadowolony z tego DAC. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, JohnDoe napisał:

 

 

Nie wiem co to za dwa produkty porównujesz bo z tego co mi wiadomo to RME robi tylko jeden DAC (D/A)

 

 

 

https://supersound.pl/62001-rme-adi-2-fs-converter?gclid=EAIaIQobChMIk6flu9eD6QIVS-WaCh0CdwoOEAQYBSABEgJbffD_BwE

Jest bez wyświetlacza i znacznie tańszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RME ADI-2 DAC ma bardzo rozbudowany DSP i mnóstwo różnych ustawień. Stąd potrzeba tego wyświetlacza. 

To drugie co wkleiłeś jest innym urządzeniem, nawet nie wiem czy tam jest jakieś DSP. 

Tak, czasem jest taka potrzeba aby skorygować nieco brzmienie (różny mastering płyt CD, rózne gatunki muzyki) i wtedy używam EQ. 

Jest gdzieś tu na forum więcej o tym DAC'u :    

 

Tu masz jeszcze review:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...