Skocz do zawartości

Kd atmos 5.2.4 lub 7.2.4


Tvmania

Recommended Posts

No tutaj to wogole jest wizja developera czy architekta.

Rozumiem że wypoczynek nie będzie na bocznej ścianie i TV na bocznej, obok?

To nie ma sensu okładać nic :)

Na stronach Dolby masz podobne schematy. Tu akurat system 5.1.4, Ty szukaj 5.1.2 jeśli chcesz się bawić w Atmosa.

Pokaż mi jak u Ciebie będzie leazał TV i jak wypoczynek.

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.avforums.com%2Fthreads%2Fdolby-atmos-5-2-6.2124071%2F&psig=AOvVaw1STZdODsCdreFtZFSaIpiP&ust=1588138617912000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCJiz2ceziukCFQAAAAAdAAAAABAD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2020 o 18:05, Markcox napisał:

a surroudny na standach?! bo z SL będzie w tym układzie problem z montażem na ścianie

Dnia 30.04.2020 o 18:01, Tvmania napisał:

Tv będzie tam gdzie sofa a sofa zastąpi krzesła i stół .

Ja to bym się martwił nie tylko o standy/mocowanie na ścianie:

1. Gdzie będziecie jeść, jak wywalisz stół i krzesła? Bo przecież nie wstawisz ich między TV a sofę. Obsługa aneksu kuchennego też ucierpi.

2. Jak dasz TV na prawą ścianę, to bez zasłaniania okien do oglądania popołudniowego się nie obejdzie - zachodzące słońce będzie dawać prosto na ekran.

Mocno takie se pod tym względem (układu salonu z uwzględnieniem kina domowe) jest to mieszkanie. Już trochę lepiej wypada to czerwone które wrzucałeś wyżej (choć też tylne głośniki nie tak łatwo ustawić).

Jeśli faktycznie to byś kupował, to ja bym raczej zostawił tv na tej ścianie, co na schemacie i ustawił sofę naprzeciwko po prostu. Co prawda tyłem do wejścia do pokoju, ale jak się nie ma co się lubi...

Edytowano przez Konrad Kulwicki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Konrad Kulwicki napisał:

Ja to bym się martwił nie tylko o standy/mocowanie na ścianie:

1. Gdzie będziecie jeść, jak wywalisz stół i krzesła? Bo przecież nie wstawisz ich między TV a sofę. Obsługa aneksu kuchennego też ucierpi.

2. Jak dasz TV na prawą ścianę, to bez zasłaniania okien do oglądania popołudniowego się nie obejdzie - zachodzące słońce będzie dawać prosto na ekran.

Mocno takie se pod tym względem (układu salonu z uwzględnieniem kina domowe) jest to mieszkanie. Już trochę lepiej wypada to czerwone które wrzucałeś wyżej (choć też tylne głośniki nie tak łatwo ustawić).

Jeśli faktycznie to byś kupował, to ja bym raczej zostawił tv na tej ścianie, co na schemacie i ustawił sofę naprzeciwko po prostu. Co prawda tyłem do wejścia do pokoju, ale jak się nie ma co się lubi...

Panowie proszę o pomoc w tym mieszkaniu jaki tu atmos da rade ogarnąć. 

Screenshot_20200502-224928_Chrome.jpg

Screenshot_20200502-224935_Chrome.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2020 o 01:35, Tenfilip napisał:

Idź chłopie do specjalistow, i niech Ci to zrobią, od A do Z. Sam nie ogarniesz w zyciu.

Niestety ale tu masz rację.

Poza tym przepraszam ale zabraliśmy się kolego mailowo do pracy nad Twoim projektem a teraz okazuje się że inne mieszkanie?

No w tym momencie to trochę nie uczciwe wobec nas.

Czy Ty mieszkanie masz wybrane?

Czy najpierw wybierasz kino a potem mieszkanie :P:P:P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Niestety ale tu masz rację.

Poza tym przepraszam ale zabraliśmy się kolego mailowo do pracy nad Twoim projektem a teraz okazuje się że inne mieszkanie?

No w tym momencie to trochę nie uczciwe wobec nas.

Czy Ty mieszkanie masz wybrane?

Czy najpierw wybierasz kino a potem mieszkanie :P:P:P

 

Witam tak juz ostatecznie zdecydowałem na to czerwone chodziło o pieniążki miejsce gdzie blok się buduję bo pięknie jest polozny ostatecznie padło na czerwień wiec z góry panowie proszę tu o pomoc atmosa chce mieć w pokoju z aneksem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, że niewiele osób będzie chciało dalej uczestniczyć w tej zabawie z wieloma niewiadomymi . Proponuję do niej wrócic po zakupie mieszkania. O czym pisałem już przed kilkudziesięcioma dniami. Na razie to SF z kilkunastoma scenariuszami. Może zabrzmiało to nieciekawie, ale mysle, że do czasu wprowadzenia się, bedziesz miał jeszcze kilkadziesiąt projektów. Najlepiej sprawdzi się propozycja Kolegów dotycząca wynajęcia specjalistycznej firmy ALE PO ZAKUPIE MIESZKANIA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tvmania napisał:

Witam tak juz ostatecznie zdecydowałem na to czerwone chodziło o pieniążki miejsce gdzie blok się buduję bo pięknie jest polozny ostatecznie padło na czerwień wiec z góry panowie proszę tu o pomoc atmosa chce mieć w pokoju z aneksem. 

No wiesz tylko 3 poprzednie strony mówiliśmy o innym mieszkaniu :/ Ja kolegom od realizacji też przesłałem tamto mieszkanie:/

Jak podpiszesz umowę deweloperską to wróć po prostu :/ Będziesz miał wtedy też plan z wymiarami.

Serio

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

No wiesz tylko 3 poprzednie strony mówiliśmy o innym mieszkaniu :/ Ja kolegom od realizacji też przesłałem tamto mieszkanie:/

Jak podpiszesz umowę deweloperską to wróć po prostu :/ Będziesz miał wtedy też plan z wymiarami.

Serio

Pozdrawiam

Tak zrobię żeby was nie męczyć dziękuję i z góry przepraszam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...